» » محسن باباصفری: از مدیرعامل پِلر 600 یورو پاداش گرفتم

محسن باباصفری: از مدیرعامل پِلر 600 یورو پاداش گرفتم

در تاریخ : 24.03.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 3596
محسن باباصفری:  از مدیرعامل پِلر 600 یورو پاداش گرفتمدر 9 بازی مرحله پلی‌آف لیگ مجارستان در هر بازی 65 درصد سِیو داشتم و حتی در بازی آخر به دلیل عملکرد 70 درصدی‌ام، از طرف مدیرعامل باشگاه پلر 600 یورو پاداش گرفتم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، محسن باباصفری لژیونر اصفهانی هندبال ایران که با اتمام سوپرلیگ هندبال مجارستان، در اصفهان به سر می‌برد اظهار داشت: از 4، 5 سال قبل دوست داشتم که در اروپا بازی کنم و پیشنهادهایی هم داشتم اما در آن زمان به دلیل قراردادم با باشگاه سپاهان، امکان لژیونر شدن من فراهم نشد.
وی افزود: تا اینکه سال گذشته این امکان فراهم شد و پیوستن به لیگ مجارستان اولین تجربه اروپایی من بود. فصل را با تیم تاتابانیا که از تیم‌های خوب و سرشناس اروپاست آغاز کردم. البته چون اول کار با نوع تمرینات و نحوه بازی در اروپا آشنا نبودم و هر 3، 4 روز یک بار هم بازی داشتیم کمی کار برای من سخت شد اما بعد از یکی دو ماه خودم را با شرایط وفق دادم.
باباصفری گفت: بعد از مرحله مقدماتی و برای پلی‌آف، پیشنهادی از تیم پلِر بوداپست دریافت کردم که مسئولان تاتابانیا به دلیل حساسیت مرحله پلی‌آف ابتدا با جدایی من مخالفت کردند ولی چون در مجارستان گروکشی زیاد باب نیست، این موضوع دوستانه حل شد و من به تیم پِلِر رفتم.
دروازه‌بان ملی‌پوش هندبال ایران ادامه داد: این تیم در مرحله مقدماتی سوپرلیگ فقط 4 پیروزی کسب کرده بود اما در 9 بازی پلی‌آف که من هم در آنها حضور داشتم، 5 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست داشتیم و با ایستادن در رده نهم جدول در سوپرلیگ ماندگار شدیم. من در این بازی‌ها به صورت متوسط 65 درصد دفع موفق داشتم و حتی در بازی آخر به دلیل عملکرد 70 درصدی‌ام، از طرف مدیرعامل باشگاه 600 یورو پاداش گرفتم.
باباصفری با بیان اینکه برای فصل بعد از تیم‌های لیگ مجارستان، اسپانیا، پرتغال و رومانی پیشنهاد دارد اظهار داشت: تا دو هفته آینده مشخص می‌شود که به کدام تیم خواهم رفت. البته خودم شرایط لیگ مجارستان را دوست دارم چون لیگ معتبری است و خودم هم در این کشور جا افتاده‌ام. هفته گذشته پیشنهادی هم از تیم چهارم فرانسه داشتم که قرار شده مدیر برنامه‌هایم بهترین پیشنهادم را بررسی کند.
باباصفری با اشاره به آغاز اردوی تیم ملی از هفتم تیرماه بیان داشت: تمرینات تیم‌های لیگ مجارستان از 25 تیر شروع می‌شود و تا آن زمان در دو اردوی تیم ملی حضور خواهم داشت. البته فدراسیون تصمیم دارد تقویم لیگ را با تقویم جهانی یکی کند تا ما لژیونرها بتوانیم به راحتی در اردوهای تیم ملی شرکت کنیم. اگر این اتفاق بیفتد خیلی خوب می‌شود چون ما در گذشته فقط دو اردو برای بازی‌های آسیایی و یک اردو برای جام جهانی داشتیم.
وی گفت: سطح تمرینات و لیگ هندبال مجارستان بسیار بالاست و دوست دارم اگر به اردوهای تیم ملی می‌آیم با آمادگی بالا بیایم. حتی الان هم من برنامه تمرین دارم و در اروپا این‌طور نیست که بعد از پایان لیگ، بازیکن را رها کنند و او هم بخورد و بخوابد و همه چیز روی برنامه ‌است.
دروازه‌بان ملی‌پوش هندبال ایران در پایان افزود: امیدوارم فدراسیون مثل همیشه از تیم ملی حمایت کند و مطمئن باشید اگر بازیکنان دغدغه‌ای نداشته باشند، ما به عنوان تیم اول به المپیک صعود می‌کنیم. حتی بازیکنان خارجی که بازی‌های ما در جام جهانی قطر را دیده بودند، به من می‌گفتند که ایران پتانسیل بالایی دارد. اگر فدراسیون با ملی‌پوشان همکاری کند ما هم چیزی برای تیم ملی کم نمی‌گذاریم.
محسن باباصفری:  از مدیرعامل پِلر 600 یورو پاداش گرفتم

بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان