» » فرامرز می آبادی: لیگ برتر هندبال با شیوه ایی جدید

فرامرز می آبادی: لیگ برتر هندبال با شیوه ایی جدید

در تاریخ : 24.03.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 3213
فرامرز می آبادی: لیگ برتر هندبال با شیوه ایی جدیدلیگ هندبال در سالهای اخیر فرسایشی و خسته کننده بود و به این دلیل تصمیم به تغییرات اساسی در آن گرفتیم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، فرامرز می آبادی دبیر فدراسیون هندبال با بیان این مطلب گفت: لیگ برتر ایران در سال های اخیر با کیفیت خوبی برگزار نمی شد و فرسایشی بود، با استفاده از خرد جمعی و بررسی نظر کارشناسان به این نتیجه رسیدیم که باید تغییرات اساسی در شیوه برگزاری این مسابقات ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: بزرگترین ایراد لیگ برتر هندبال، خسته کننده بودن آن و نداشتن مسابقه فینال بود، درست است که لیگ، مفهوم رقابت های دوره ای را به ذهن متبادر می کند اما به این نتیجه رسیدیم که شیوه گذشته برگزاری لیگ برتر نمی تواند تماشاگران را جذب کند.
دبیرفدراسیون هندبال گفت: لیگ برتر باید به گونه ای برگزار شود که هر مسابقه برای تماشاگران جذابیت زیادی داشته باشد و به این دلیل لیگ برتر فصل بعد مراحل پلی آف خواهد داشت که این مراحل به صورت دو پیروزی از سه مسابقه برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: فصل آینده لیگ برتر مقدمه ای برای رقابت های فصل بعدی خواهد بود که برای آن برنامه های ویژه ای داریم.

می آبادی درپاسخ به سوالی مبنی براینکه درصورت برگزاری لیگ برتر در دوگروه، تعداد مسابقات کاهش می یابد، گفت: هرنوع جدول برگزاری مسابقات، نقاط ضعف و قوتی دارد و باید شرایط مختلف را بررسی کنیم تا بهترین شیوه مشخص شود.
وی افزود: تیم ملی هندبال در سال 94 دو رویداد بسیار مهم انتخابی المپیک و مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش دارد، در صورتی که تیم ملی در قطر نتواند سهمیه آسیا را به صورت مستقیم به دست بیاورد و در رده های دوم یا سوم قرار بگیرد باید در رقابت های انتخابی بعدی به میدان برود.
دبیر فدراسیون هندبال ادامه داد: با توجه به اهمیت حضور تیم ملی در المپیک برای این مسابقات برنامه های ویژه ای داریم، از سوی دیگر مسابقات قهرمانی آسیا نیز جنبه انتخابی برای رقابت های قهرمانی جهان را دارد و به این دلیل این رقابت ها نیز اهمیت زیادی دارد.
وی اظهار داشت: به این دلیل در طول سال 94 تیم ملی زمان زیادی برای برگزاری اردوها و مسابقات نیاز دارد و با توجه به فرصت کمی که داریم تصمیم گرفتیم تعداد مسابقات لیگ برتر را کمتر کنیم تا خللی در برنامه های تیم ملی به وجود نیاید.
وی در پایان تاکید کرد: استفاده از خرد جمعی تابلوی فدراسیون هندبال است و برای هر اقدام از نظرات کارشناسان مختلف بهره می بریم تا به بهترین تصمیم برسیم.
فرامرز می آبادی: لیگ برتر هندبال با شیوه ایی جدید
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان