» » ابوالحسن مهدوی:ظرفیت‌های هندبال اصفهان در مسابقه جام ملت‌های آسیا به کار گرفته می‌شود

ابوالحسن مهدوی:ظرفیت‌های هندبال اصفهان در مسابقه جام ملت‌های آسیا به کار گرفته می‌شود

در تاریخ : 24.01.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2313
هندبال اصفهان جایگاه با سابقه و دیرینه‌ای داشته و بسیار توانمند در کشور است.ابوالحسن مهدوی:ظرفیت‌های هندبال اصفهان در مسابقه جام ملت‌های آسیا به کار گرفته می‌شود
ابوالحسن مهدوی:ظرفیت‌های هندبال اصفهان در مسابقه جام ملت‌های آسیا به کار گرفته می‌شود به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید ابوالحسن مهدوی رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه هندبال اصفهان جایگاه دیرینه‌ای در کشور دارد، گفت: تقاضا داشتیم که در مسابقات جام ملت‌های آسیا، از ظرفیت‌های هندبال اصفهان به کار گرفته شود که موافقت شد.
ابوالحسن مهدوی در حاشیه سفر به اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هندبال اصفهان جایگاه با سابقه و دیرینه‌ای داشته و بسیار توانمند در کشور است و به طور قطع باید این توانمندی‌ها افزایش یابد.
وی افزود: باید ارتباطات فراتر از گذشته شود و به همین دلیل به اصفهان سفر کرده و با دو باشگاه فرهنگی و مطرح کشور مذاکره داشته‌ایم تا این ورزش در اصفهان همانند قبل رشد یابد.
رئیس فدراسیون هندبال بیان کرد: تقاضا داشتیم که در مسابقات جام ملت‌های آسیا، از ظرفیت‌های هندبال اصفهان به کار گرفته شود که موافقت شد.
وی خاطرنشان کرد: امید داریم با توجه به اینکه درصد بالایی از اعضای تیم ملی هندبال ما از استان اصفهان هستند، در مسابقات جام ملت‌های آسیا حضور موفقی داشته باشیم.
مهدوی گفت: در جلسه با اعضای هیات هندبال اصفهان و مربیان اعلام آمادگی شد که مانند سابق ارتباط خوبی با اصفهان داشته باشیم.
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان