» » دیدار رئیس فدراسیون هندبال با مدیر کل ورزش و جوانان

دیدار رئیس فدراسیون هندبال با مدیر کل ورزش و جوانان

در تاریخ : 25.01.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2631
در ادامه سفر رئیس فدراسیون هندبال کشور، ابوالحسن مهدوی با مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان دیدار کرد.دیدار رئیس فدراسیون هندبال با مدیر کل ورزش و جوانان
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، ابوالحسن مهدوی رئیس فدراسیون هندبال کشور با محمد سلطان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان دیدار کرد.
در این دیدارسلطان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک به مناسبت سال نو و همچنین انتخاب ابوالحسن مهدوی به عنوان رئیس فدراسیون هندبال کشور گفت :امیدوارم با آمدن شما این رشته در کشور توسعه یابد.
وی ادامه داد: باید کار را ریشه ای دنبال کنیم و همانطور که از سوابق شما خبر دارم شما می توانید برای این رشته مفید باشید.
وی افزود: اگر کسی در ورزش می اید ارزشش کمتر باشد ورزش لطمه می بیند و ما باید دنبال آن باشیم، کسانیکه در ورزش می آیند ارزششان بالاتر از ورزش باشد.
سلطان حسینی پیرامون مجامع انتخابی هیات های ورزشی استان گفت: ما تا آنجا که می توانیم کسانی را در راس هیاتها قرار دادیم که برای آن رشته مفید باشند .
در ادامه مهدوی رئیس فدراسیون هندبال بیان داشت: باشگاه های اصفهان به معنای حقیقی کلمه، حرفه ای هستند و با اساسنامه های صحیح خود به گردن ورزش کشور حق دارند و با تعاملی که با اداره ورزش و جوانان استان اصفهان دارند این موفقیت ها صورت گرفته است.
وی در پایان گفت: هندبال اصفهان هندبال ایران است و ماباید به آن احترام بگذاریم.
دیدار رئیس فدراسیون هندبال با مدیر کل ورزش و جوانان
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان