» » کیوان صادقی: همه تیم‌ها برای کسب سکو تلاش می‌کنند

کیوان صادقی: همه تیم‌ها برای کسب سکو تلاش می‌کنند

در تاریخ : 19.07.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 329
کیوان صادقی: همه تیم‌ها برای کسب سکو تلاش می‌کنند سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: همه تیم‌ها بازیکنان جوان خوبی را جذب کرده‌اند و تیم ما بازیکنان خوبی را جذب کرده و امیدواریم امسال هم بتوانیم نتیجه بگیریم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، نخستین روز از سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان یادواره شهید پور جعفری از امروز شنبه ۱۹ مهرماه در سالن شهید سلیمانی تهران آغاز به کار کرد. در این روز تیم ذوب آهن اصفهان تیم سوم دوره قبل لیگ توانست با نتیجه ۳۴ بر ۲۲ تیم تازه لیگ برتری شده پاس ناجا قم را مغلوب کند.
پس از این بازی کیوان صادقی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان پیرامون عملکرد شاگردان خود گفت: بازی‌های اول همیشه حساسیت‌های خود را دارد و شاید نه ما بتوانیم قابلیت‌های خود را نشان دهیم و نه تیم مقابل شایستگی‌های خود را به نمایش بگذارد. مطمئناً هر چه جلوتر برویم شرایط تیم‌ها بهتر می‌شود.
وی در خصوص اینکه آیا این تیم شانس تکرار سکوی سومی یا صعود به رتبه‌های بالاتر را دارد یا خیر؟ گفت: همه تیم‌ها برای کسب سکو تلاش می‌کنند. مخصوصاً تیم ما که در دوره قبل لیگ برتر سوم شده است. همه تیم‌ها بازیکنان جوان خوبی را جذب کرده‌اند و تیم ما بازیکنان خوبی را جذب کرده و امیدواریم امسال هم بتوانیم نتیجه بگیریم.
صادقی که سابقه مربیگری تیم ملی را هم در کارنامه خود دارد در خصوص عملکرد تیم داوری هم خاطرنشان کرد: داوری‌ها در روز اول خوب بود و اگر دادی در زمین مسابقه زدیم به خاطر حساسیت مسابقه بوده و از داوران معذرت می‌خواهم.
کیوان صادقی: همه تیم‌ها برای کسب سکو تلاش می‌کنند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان