» » مجید رحیمی‌زاده: قدر فرصت‌ها را ندانستیم

مجید رحیمی‌زاده: قدر فرصت‌ها را ندانستیم

در تاریخ : 22.07.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 335
مجید رحیمی‌زاده: قدر فرصت‌ها را ندانستیممربی تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان گفت: مسابقات دوره‌ای است و ما در گروه بسیار سختی قرار گرفته ایم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، تیم‌های هندبال سپاهان اصفهان و مس کرمان از ساعت 15:30 امروز در چهارمین روز از مرحله اول رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور مقابل هم قرار گرفتند که این مسابقه با نتیجه 21 بر 19 به سود مس کرمان خاتمه پیدا کرد.
مجید رحیمی‌زاده، سرمربی تیم هندبال سپاهان درمورد این بازی اظهار داشت: تیمی در یک بازی موفق می شود که از فرصت‌های خود استفاده کند. بازی حساسی بود و امتیاز این مسابقه برای هر دو تیم مهم بود. به کرمانی‌ها تبریک می‌گویم، چون خیلی خوب مقابل ما ظاهر شدند.
وی ادامه داد: ما هم تلاش کردیم، اما قدر موقعیت ها را ندانستیم و چند پنالتی را هم از دست دادیم. در ثانیه های پایانی هم این شانس را داشتیم که بازی را به تساوی بکشانیم، اما در ضدحمله گل خوردیم. هر تیمی که قدر فرصت های را بداند موفق خواهد بود.
مربی تیم هندبال سپاهان اصفهان، خاطرنشان کرد: این مسابقات دوره ای است و ما در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم. گروه ما به اصطلاح گروه مرگ است. امیدوارم شاگردانم هرچه زودتر خود را پیدا کنند و با رفع نواقص بتوانیم برای بازی‌های بعد و دور بعد آماده شویم.
مجید رحیمی‌زاده: قدر فرصت‌ها را ندانستیم
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان