» » اعلام آمادگی اصفهان برای میزبانی رقابت های هندبال آسیا

اعلام آمادگی اصفهان برای میزبانی رقابت های هندبال آسیا

در تاریخ : 19.01.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 204
اعلام آمادگی اصفهان برای میزبانی رقابت های هندبال آسیامدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان آمادگی این استان برای میزبانی مطلوب در رقابتهای هندبال قهرمانی آسیا انتخابی مسابقات جهانی لهستان را اعلام کرد .
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید محمد طباطبایی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از میزبانی کشورمان در رقابت های قهرمانی هندبال آسیا و انتخابی مسابقات جهانی لهستان ، آمادگی شهر گنبدهای فیروزه ای را برای برگزاری مطلوب معتبرترین رویداد رقابتی هندبال در قاره کهن اعلام کرد .
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت : هندبال ایران ظرفیت و پتانسیل بالایی دارد و برخورداری از بازیکنانی که اکنون در معتبرترین لیگ های اروپایی توپ می زنند نمادی از بزرگی این رشته محسوب می شود که امیدوارم میزبانی این رویداد موجبات رسیدن تیم ملی هندبال ایران به رقابت های جهانی را فراهم کند .
وی تصریح کرد : آخرین میزبانی ایران در رقابتهای هندبال قهرمانی آسیا به چهارده سال پیش باز می گردد که اصفهان میزبان بود و علاوه بر آن اصفهان سابقه برگزاری میزبانی مسابقات هندبال جام باشگاه های آسیا و رویدادهای بین المللی هندبال را هم داشته است و خوشبختانه اکنون نیز با توجه به این مهم که اصفهان از سالن شش هزار نفری با برخورداری از استانداردهای بین المللی سود می برد و سالن های پیروزی ، هفده شهریور و شهید سجادی هم امکان میزبانی و تمرینی را دارا هستند، این تمایل در مجموعه مدیریتی اصفهان وجود دارد که بار دیگر اصفهان میزبان رقابتهای هندبال قهرمانی آسیا شود.
سید محمد طباطبایی، اصفهان را یکی از استان های پیشرو و پیشگام در هندبال ایران دانست و اظهار داشت : هیات هندبال از مجموعه نیروی انسانی کارامد و متخصص برخوردار است و به این شاخصه، همراهی همیشگی استانداری ، شهرداری و دیگر نهادهای مرتبط برای میزبانی مطلوب و در خور شان جمهوری اسلامی ایران را باید اضافه کنم که انگیزه میزبانی را در دیار مصفای نصف جهان افزایش داده است .
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ادامه داد :فدراسیون هندبال ایران در سال های نه چندان دور با مدیریت علی رضا رحیمی مدیر برجسته ورزش کشور زمینه ساز توسعه این رشته شد و باعث خوشحالی است که اکنون نیز این فدراسیون با اندیشه های علیرضا پاکدل یک مدیر جوان اداره می شود و با توجه به برنامه های این فدراسیون می توان به آینده هندبال کشورمان امیدوار بود.
وی ابراز امیدواری کرد که این میزبانی موجبات رونق هندبال ایران را رقم بزند و سرعت رشد و توسعه این رشته افزایش یابد و به سمت اهداف متعالی خود پیش رود .
طباطبایی در پایان گفت : آنچه مسلم است اصفهان آمادگی صد در صد برای بهترین میزبانی از این رویداد را دارد؛و اعلام می کنیم در این زمینه شرایط میزبانی و امکانات اصفهان برای برگزاری رقابتهای هندبال آسیا را طی نامه ای مکتوب به فدراسیون هندبال و وزارت ورزش و جوانان ارسال خواهیم کرد و هر تصمیمی اتخاذ شود،مطمئنا در راستای موفقیت هندبال کشورمان خواهد بود.
اعلام آمادگی اصفهان برای میزبانی رقابت های هندبال آسیا
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان