» » مربیان اصفهانی در کادرفنی تیم ملی هندبال ایران

مربیان اصفهانی در کادرفنی تیم ملی هندبال ایران

در تاریخ : 25.05.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 95
مربیان اصفهانی در کادرفنی تیم ملی هندبال ایران کیوان صادقی و محسن طاهری از اصفهان در کادرفنی تیم ملی هندبال ایران قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، فدراسیون هندبال ایران بعد از انتخاب مانوئل مونتایا فرناندز اسپانیایی به عنوان سرمربی، کادر فنی تیم ملی را هم معرفی کرد که بر این اساس کیوان صادقی از اصفهان به عنوان مدیر فنی، محسن طاهری از اصفهان و مسعود ظهرابی به عنوان مربی، فرید علیمرادی به عنوان مربی دروازه بانان و ناصر سلیمی به عنوان آنالیزور و سرپرست، مانوئل مونتایا را در امر هدایت تیم ملی هندبال ایران همراهی می کنند.
مانوئل مونتایا در این روزها نظاره گر مسابقات لیگ برتر هندبال است و چند روز پس از پایان مرحله اول دور رفت لیگ برتر، اولین اردوی آماده سازی تیم ملی برگزار خواهد شد.
در راستای پشتوانه سازی تیم ملی بزرگسالان قرار است از تجربیات و راهنمایی های مانوئل مونتایا در مسائل فنی تیم ملی امید که شهداد مرتجی و حمید صادقی شاه نشین مربیگری آن را بر عهده دارند، استفاده لازم انجام گیرد.
کیوان صادقی چند سالی سرمربیگری تیم ذوب آهن بود و از آنسو نیز محسن طاهری چند سال هدایت فولادمبارکه سپاهان را برعهده داشت و هر دو از مربیان با تجربه هندبال ایران محسوب می شوند.
در این فصل مجید رحیمی زاده سرمربی فولادمبارکه سپاهان است و هدایت تیم ذوب آهن به حمید صادقی شاه نشین سپرده شده است.
مربیان اصفهانی در کادرفنی تیم ملی هندبال ایران
مربیان اصفهانی در کادرفنی تیم ملی هندبال ایران
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان