» » پیروزی هندبال سپاهان نوین مقابل ستارگان دشتستان

پیروزی هندبال سپاهان نوین مقابل ستارگان دشتستان

در تاریخ : 02.07.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 83
پیروزی هندبال سپاهان نوین مقابل ستارگان دشتستاندر ادامه لیگ برتر هندبال مردان ایران تیم سپاهان نوین از ستارگان دشتستان گذشت.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، در آخرین روز رقابت های مرحله دوم دور رفت لیگ برتر هندبال دو تیم سپاهان نوین و ستارگان دشتستان به میزبانی سالن شهید قاسم سلیمانی تهران به مصاف هم رفتند که شاگردان شهداد مرتجی توانستند با پیروزی از زمین خارج شوند.
سپاهان نیمه نخست این دیدار را با یک اختلاف امتیاز و نتیجه 13 بر 11 به رختکن رفت و در پایان با نتیجه 26 بر 18 ستارگان را شکست داد.
فرامرز می آبادی سرپرست تیم فولاد سپاهان نوین بعد از پیروزی مقابل تیم ستارگان دشتستان اظهارداشت: شاکله اصلی تیم سپاهان نوین را بازیکنان جوان تشکیل می دهند بنابراین نیاز به زمان بیشتری داریم که بازیکنان هماهنگی کامل را به دست آورند.
وی افزود: چند دیدار سنگین در روزهای اخیر داشتیم اما خوشبختانه امروز بازی خوبی از تیم نوین شاهد بودیم که با برد بازیکنان همراه بود. جا دارد همین جا از مسئولین باشگاه سپاهان نوین برای حمایت از این تیم که اولین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند، تشکر کنم.
فرامرز می آبادی در پایان گفت: تیم تازه تشکیل شده است و قطعا در آینده حرف های بیشتری برای گفتن خواهد داشت چراکه در کنار بازیکنان در سپاهان نوین، کادر فنی باتجربه ای حضور دارد.
پیروزی هندبال سپاهان نوین مقابل ستارگان دشتستان
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان