» » تقابل سپاهان با یزد و رویارویی کاشانی‌ها با پایتخت‌نشینان

تقابل سپاهان با یزد و رویارویی کاشانی‌ها با پایتخت‌نشینان

در تاریخ : 01.12.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1907
تقابل سپاهان با یزد و رویارویی کاشانی‌ها با پایتخت‌نشینانتیم‌های هندبال سپاهان و شهرداری کاشان دو نماینده استان اصفهان در لیگ برتر هندبال در هفته سوم دور دوم نیز به ترتیب با سنگ آهن بافق و هیات هندبال تهران روبرو می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، هفته سوم از مرحله دوم لیگ برتر هندبال امروز شنبه یکم اسفندماه با برگزاری 4 دیدار در شهرهای اراک، یزد، مشهد و کاشان پیگیری می‌شود.
فولاد مبارکه سپاهان و شهرداری کاشان دو نماینده استان اصفهان در این رقابت‌ها نیز به ترتیب از ساعت 17 با سنگ آهن بافق و ساعت 16 با هیات هندبال تهران روبرو می‌شوند که در این هفته سپاهان میهمان و کاشانی‌ها میزبان هستند.
شاگردان مجید رحیمی‌زاده در تیم سپاهان که مرحله دوم را خیلی خوب آغاز کردند و با یک تساوی ارزشمند مقابل منیزیم فردوس و پیروزی در برابر کاشان تا حدی جایگاه خود را در جدول ارتقا داده‌اند، این هفته باید در یزد به مصاف تیم سنگ آهن بافق بروند و شانس دارند با پیروزی در این دیدار باز هم در جدول صعود کنند.
تیم سنگ آهن بافق امسال با یارگیری قوی تیمی خوب روانه لیگ کرده است و در مرحله گروهی هم با عملکرد مطلوب و با قرار گرفتن در زمره تیم‌های بالای جدولی به دور بعد صعود کرد اما هفته گذشته مقابل گچساران شکست خورد و سعی دارد در این هفته با کسب امتیاز در دیدار خانگی خود خود را در جدول بالا بکشد.
تقابل سپاهان با یزد و رویارویی کاشانی‌ها با پایتخت‌نشینان
رحیمی‌زاده: نتیجه تقابل با سنگ آهن بسیار برای مهم است
مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان درباره این دیدار گفت: تیم سنگ آهن چندین بازیکن نام آشنا و باکیفیت را به خدمت گرفته و امسال خیلی خوب عمل کرده علاوه براینکه مشکل مالی هم ندارند و در شرایط خوبی به سر می‌برند.
وی افزود: نتیجه این دیدار برای ما بسیار مهم است به هرحال از این پس بازی‌ها برای تیم‌ها حکم فینال دارد و یکی از رقبای سرسخت ما هم همین سنگ آهن است و به طور قطع ما بازی سختی مقابل این تیم در یزد خواهیم داشت.
اما شهرداری کاشان دیگر نماینده استان در این رقابت‌ها با وجود ارائه بازی‌های خوب تاکنون 2 شکست در مرحله دوم مسابقات داشته و با همان 3 امتیاز دور گروهی در انتهای جدول دور دوم ایستاده است و امیدوار است با عملکرد بهتر در دیدارهای آتی از قعر فاصله بگیرد.
این تیم در هفته پیش رو در کاشان میزبان هیات هندبال تهران خواهد بود.این تیم پایتخت‌نشین با وجود اینکه در دقیقه 90 بسته شد امابه دلیل بهره بردن از چندین ملی‌پوش باکیفیت خیلی زود به هماهنگی رسد و عملکردی بسیار قوی هم در مرحله گروهی و هم در دور دوم داشته است. هیات هندبال تهران که از همان ابتدا خود را به عنوان یکی از مدعیان سکونشینی معرفی کرده هفته گذشته با نتیجه‌ای بسیار نزدیک مغلوب منیزیم فردوس شد و در رده سوم باقی ماند اما با کسب پیروزی در دیدار این هفته این شانس را دارد که خود را به رده دوم نزدیک‌تر کند.

ربیع: با کسب امتیاز در برابر رقبا می‌توانیم به صعود سپاهان هم کمک کنیم
علی ربیع سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان درباره این دیدار به تسنیم گفت: رقیب ما تیمی بسیار خوب، باتجربه و پرمهره است اما ما هم در خانه پذیرای این تیم هستیم و سعی می‌کنیم با استفاده از شرایط میزبانی و حمایت هواداران حداقل امتیاز را از این دیدار بگیریم.
وی در اظهار نظری جالب بیان کرد: ما شانس زیادی برای قرار گرفتن در جمع 4 تیم نهایی را نداریم اما با گرفتن امتیازات علاوه بر ارتقای شرایط خود می‌توانیم در صعود سپاهان به مرحله نهایی هم موثر باشیم چون رقبای سپاهان حریفان ما هم هستند و ما می‌توانیم با گرفتن امتیاز از آنها، راه را برای تیم هم‌استانی خود یعنی سپاهان باز کنیم.
سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان افزود: ما سعی داریم روی قانون و قاعده هندبالی زیبا را به نمایش درآوریم و در وهله بعد به نتیجه فکر کنیم؛ اما با نتیجه‌گیری می‌توانیم با یک تیر دو نشان بزنیم و هم موفقیت‌های خود را افزایش دهیم و هم برای صعود سپاهان موثر باشیم؛ به هر حال سپاهان تیم ریشه‌دار هندبال است و من سال‌ها در خدمت این تیم بودم و بر گردن ما حق دارند.
برنامه دیدارهای هفته سوم دور دوم لیگ برتر هندبال
شنبه یکم اسفندماه
هپکو اراک - نفت و گاز گچساران
سنگ آهن بافق - فولاد مبارکه سپاهان
منیزیم فردوس - مس کرمان
شهرداری کاشان - هیات هندبال تهران
جدول رده‌بندی لیگ تا پایان هفته دوازدهم
1.منیزیم فردوس 15 امتیاز
2. نفت و گاز گچساران 11 امتیاز
3. هیات هندبال تهران 8 امتیاز
4. هپکو اراک 8 امتیاز
5. سپاهان 7 امتیاز
6. سنگ آهن بافق 6 امتیاز
7. مس کرمان 6 امتیاز
8. شهرداری کاشان 3 امتیاز
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان