» » هشتمین برد طلایی پوشان اصفهانی/سپاهان ۲۹ - نیروی زمینی ۲۲

هشتمین برد طلایی پوشان اصفهانی/سپاهان ۲۹ - نیروی زمینی ۲۲

در تاریخ : 09.02.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 3007
هشتمین برد طلایی پوشان اصفهانی/سپاهان ۲۹ - نیروی زمینی ۲۲تیم هندبال سپاهان در هفته نوزدهم لیگ برتر برابر نیروی زمینی تهران به پیروزی رسید.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، سپاهان از ساعت ۱۶ امروز و در زمین خود به مصاف تیم نیروی زمینی تهران رفت.
همانطورکه پیش‌بینی می‌شد سپاهان در این دیدار که جدال زردپوشان اصفهانی با قعرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر بود، کار سختی پیش رو نداشت و درحالی به پیروزی ۲۹ بر ۲۲ رسید که در بیشتر دقایق مسابقه، بازی بهتری نسبت به حریف ارائه داد. نیمه نخست هم با پیروزی ۱۳ بر ۷ سپاهان به پایان رسیده بود.
مهرزاد خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان و فرامرز می‎آبادی سرپرست دبیری فدراسیون هندبال و رئیس هیأت هندبال استان این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
این هشتمین پیروزی سپاهان در فصل جاری لیگ برتر بود. شاگردان مجید رحیمی‌زاده با این برد ۱۸ امتیازی شدند و در رده چهارم جدول رده‌بندی باقی ماندند. نیروی زمینی تهران نیز با همان یک امتیاز در رده یازدهم و پایانی جدول جای دارد.
در سایر مسابقات امروز ثامن‌الحجج سبزوار در تهران به مصاف سنگ آهن گهر زمین این شهر رفت که موفق شد حریف خود را با حساب ۳۲ بر ۲۴ شکست دهد.
دیدار تیم‌های هپکو اراک و ثامن‌الحجج مشهد هم با تساوی ۲۳ بر ۲۳ دو تیم به پایان رسید. این نتیجه بیشتر از همه به نفع سپاهان شد که با فاصله دو امتیازی و با یک بازی کمتر پشت سر ثامن‌الحجج مشهد قرار دارد.
هفته نوزدهم لیگ برتر روز جمعه به پایان می‌رسد که برنامه بازی‌های روز جمعه به شرح زیر است:
جمعه ۱۱ اردیبهشت ماه، ساعت ۱۶
* نفت و گاز گچساران - سنگ آهن بافق یزد
* شهرداری تبریز - منیزیم فردوس
هشتمین برد طلایی پوشان اصفهانی/سپاهان ۲۹ - نیروی زمینی ۲۲
هشتمین برد طلایی پوشان اصفهانی/سپاهان ۲۹ - نیروی زمینی ۲۲
هشتمین برد طلایی پوشان اصفهانی/سپاهان ۲۹ - نیروی زمینی ۲۲
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان