» » شهداد مرتجی: آرزو می‌کنم مهدوی و رحیمی با هم در فدراسیون کار کنند

شهداد مرتجی: آرزو می‌کنم مهدوی و رحیمی با هم در فدراسیون کار کنند

در تاریخ : 09.10.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1505
شهداد مرتجی: آرزو می‌کنم مهدوی و رحیمی با هم در فدراسیون کار کنندآرزو می‌کنم تا شرایطی فراهم شود که مهدوی و رحیمی بتوانند در کنار هم در فدراسیون کار کنند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، شهداد مرتجی کاندیدای انتخابات فدراسیون هندبال در خصوص ثبت ‌نامش در انتخابات فدراسیون هندبال اظهار داشت: خوشحالم که یک سری هندبالی احساس مسئولیت کردند و این ثبت نام‌ها نشان می‌دهد که جامعه هندبال به فکر این رشته است. هر گروهی نماینده خود را فرستاده و امیدوارم شرایطی فراهم شود که هندبال به موفقیت‌های گذشته خود برسد.
وی ادامه داد: به هر حال با شرایطی که ایجاد شده نامزدها می‌توانند نظرات خود را در مجمع اعلام کنند تا رئیس آینده بتواند این نظرات را جمع‌بندی کند و بتواند کارها را به درستی انجام دهد.
کاندیدای فدراسیون هندبال با بیان اینکه مهدوی و رحیمی تجربه بالایی دارند، خاطرنشان کرد: هنوز تصمیمی به انصراف از انتخابات نگرفته‌ام. شنیده‌ام که ثبت‌نام مهدوی ناقص بوده و نیاز به مجوز وزارتخانه دارد؛ به هر حال امیدوارم روزی برسد که هم مهدوی و هم رحیمی در فدراسیون هندبال حضور داشته باشند.
مرتجی در خصوص عده‌ای از ملی‌پوشان در مورد عدم استقبال از حضور مهدوی در انتخابات فدراسیون هندبال، گفت: به هر حال اختلاف‌هایی از دوران مدیریت مهدوی وجود دارد و این حرف‌ها هم نشات گرفته از آن زمان است. تمام نفراتی که ثبت‌نام کرده‌اند محترم و شایسته هستند.
وی افزود: چند درخواست دارم؛ امیدوارم هر کسی که رئیس می‌شود از سوی تمام نامزدها حمایت شود. در سال‌های گذشته تخریب‌ها هندبال را نابود کرد، اما این بار هندبالی‌ها باید کمک کنند تا شرایط اصلاح شود. آرزو می‌کنم که رحیمی و مهدوی در هندبال باشند تا این رشته به جایگاه واقعی خود برسد.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان