» علی ربیع: به طور حتم از سنگ آهن امتیاز می گیریم

علی ربیع: به طور حتم از سنگ آهن امتیاز می گیریم

در تاریخ : 28.06.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1994
 علی ربیع: به طور حتم از سنگ آهن امتیاز می گیریمبازیکنانم از روحیه بالایی برای بازی با سنگ آهن بافق برخوردارند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، علی ربیع دولت‌آبادی سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان درباره بازی امروز تیمش مقابل سنگ آهن بافق اظهار داشت: بازی بسار سختی مقابل مهدی رهبری و شاگردانش داریم، رهبری یکی از برترین مربیان هندبال ایران است که در ترکیب تیمش از 6 ملی پوش بهره می برد، هرچند بازی بسیار مشکلی پیش روی داریم اما به طور حتم در این دیدار امتیاز کسب می کنیم.
وی ادامه داد: در بازی قبلی کارشناسان اعتقاد داشتند که ما به اراک نتیجه بازی را واگذار می کنیم اما یقه تیم هپکوی اراک را گرفتیم و حتی می توانستیم آنها را باشکست بدرقه کنیم که با بی دقتی و کم تجربگی بازیکنانم اراکی ها از شکست گریختند.
سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان افزود: در بازی مقابل سنگ آهن بافق رضا کاظمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، این بازیکن در مقابل هپکوی اراک نیز مصدوم بود و نتوانست به ما کمک کند بدون شک اگر کاظمی ما را در مقابل تیم هپکو همراهی می کرد با چند اختلاف نماینده اراک را شکست می دادیم.
علی ربیع دولت‌آبادی در پایان بیان داشت: روحیه بازیکنانم برای دیدار با سنگ آهن بافق بسیار بالا است و به طور صد در صد از حریف امتیاز می گیریم.
 علی ربیع: به طور حتم از سنگ آهن امتیاز می گیریم
دسته بندی : ---
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان