» » افتخاری: اصفهان در میان بهترین گزینه‌های میزبانی لیگ برتر هندبال ساحلی قرار دارد

افتخاری: اصفهان در میان بهترین گزینه‌های میزبانی لیگ برتر هندبال ساحلی قرار دارد

در تاریخ : 20.03.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1706
افتخاری: اصفهان در میان بهترین گزینه‌های میزبانی لیگ برتر هندبال ساحلی قرار دارداصفهان به‌دلیل حضور ۳ نماینده در این رقابت‌ها و همچنین داشتن امکانات لازم و منطقه هندبال ساحلی ناژوان از بهترین گزینه‌های میزبانی لیگ برتر هندبال ساحلی است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید حسین افتخاری دبیر هیات هندبال استان اصفهان، با اشاره به طرح برگزاری نخستین دوره لیگ برتر هندبال ساحلی کشور اظهار داشت: براساس برگزاری مسابقات هندبال ساحلی در سال گذشته مقرر شد این مسابقات در سال 94 به صورت لیگ برتر و با حضور تیم‌هایی که در سال 93 با قرار گرفتن در رتبه‌های بالا کسب سهمیه کردند، برگزار شود.
وی افزود: در سال گذشته 12 تیم سهمیه لیگ برتر را کسب کردند که در این لیست 3 تیم پیام صنعت، سپاهان و نجف‌آباد از استان اصفهان به علاوه 2 نماینده از مازندران و نمایندگان استان‌های یزد، کیش، بوشهر، بندرعباس، آذربایجان غربی و گیلان حضور دارند.
دبیر هیات هندبال استان اصفهان گفت: در جلسه هماهنگی برگزاری این مسابقات تصمیم گرفته شد این تورنمنت در 2 گروه 6 تیمی و در 2 منطقه انجام گیرد تا از هر گروه 3 تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کنند و سپس 6 تیم صعود کننده در 2 منطقه دیگر به رقابت بپردازند.
وی به نحوه برگزاری مراحل نهایی لیگ برتر هندبال اشاره و بیان کرد: با برگزاری مسابقات 6 تیم برتر، چهره تیم‌های صعود کننده به پلی‌آف مشخص می‌شود تا با دیدارهای رفت و برگشتی این مرحله، رده‌بندی تیم‌های برتر مسابقات مشخص شود.
افتخاری با بیان اینکه تیم‌ها برای علام آمادگی میزبانی مسابقات تا 31 خردادماه فرصت دارند، تصریح کرد: اصفهان به دلیل حضور 3 نماینده در این رقابت‌ها و همچنین داشتن امکانات لازم، منطقه هندبال ساحلی ناژوان و تقابل خوب با ارگان‌های مرتبط به ویژه شهرداری از بهترین گزینه‌های میزبانی این رقابت‌ها است.
وی خاطرنشان کرد: در این مسابقات سعی می‌شود شهرهای ساحلی مانند بندرعباس، کیش یا بندر انزلی به عنوان میزبان معرفی و از طرفی هم میزبانی در نقاط مختلف کشور توزیع شود، اما اصفهان هم با امکانات کامل و شرایط خوب برای میزبانی اعلام آمادگی می‌کند که البته تصمیم نهایی با فدراسیون هندبال و کمیته برگزاری مسابقات است.
افتخاری: اصفهان در میان بهترین گزینه‌های میزبانی لیگ برتر هندبال ساحلی قرار دارد
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان