» » درخشش دوباره سه تفنگدار هندبال اصفهان

درخشش دوباره سه تفنگدار هندبال اصفهان

در تاریخ : 22.12.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 654
درخشش دوباره سه تفنگدار هندبال اصفهانتیم هندبال دیناموبخارست رومانی با درخشش سجاد و الله کرم استکی و علیرضا موسوی توانست با ١٠ امتیاز اختلاف در صدر بماند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، تیم دیناموبخارست رومانی که برادران استکی و سید علیرضا موسوی را در اختیار دارد از هفته بیست و دوم ناسیونال لیگ رومانی به مصاف تیم هشتمی دوناریا کالارسی رفتند.
نیمه اول این دیدار با حساب 17 بر 14 به سود تیم دوناریا کالارسی میزبان به پایان رسید ولی در نیمه دوم این تیم دنیاموبخارست صدر نشین بود که بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشت و توانست بازی را با حساب 29 بر 29 به پایان برساند و از یک شکست خارج از خانه یک تساوی بسازد ؛ در این دیدار که با درخشش سه تفنگدار ایرانی به پایان رسید، سجاد استکی 4 گل؛ الله کرم استکی و سید علیرضا موسوی هر کدام 3 گل برای دینامو به ثمر رساندند تا همچنان تاثیر گذار ترین ستاره های تیم دیناموبخارست باشند.
تیم دیناموبخارست با این تساوی تا پایان هفته بیست و دوم با 53 امتیاز و 10 امتیاز بیشتر نسبت به تیم دوم در رده اول ناسیونال لیگ رومانی حضور دارد.
در دومین دیدار هم تیم استوابخارست رومانی که دیگر ستاره هندبال ایران یعنی شاهو نصرتی را در اختیار دارد به مصاف تیم سوسیاوا رفتند و در نهایت تن به شکست 19 بر 21 دادند ؛ در این بازی شاهونصرتی که در ایران حضور دارد در این دیدار حضور نداشت.
تیم استوابخارست با 23 امتیاز در رده دهم ناسیونال لیگ رومانی جای دارد.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان