» » آخرین نشست پیشکسوتان هندبال در سال 1395

آخرین نشست پیشکسوتان هندبال در سال 1395

در تاریخ : 27.12.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 545
آخرین نشست پیشکسوتان هندبال در سال 1395آخرین نشست صمیمانه پیشکسوتان هندبال و مسئولین ورزش استان اصفهان در سال 1395 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، هیات هندبال استان اصفهان چهارشنبه های آخر هر ماه نشست صمیمانه پیشکسوتان هندبال و مسئولین ورزش استان اصفهان را در محل هیات برگزار می کند که شب گذشته آخرین نشست صمیمانه پیشکسوتان هندبال و مسئولین ورزش استان اصفهان در سال 1395 برگزار شد.
در این جلسه ابتدا افتخاری رئیس هیات هندبال استان به رسم ادب از شرکت کلیه مدعوین وبزرگان تشکرنمود و سپس گزارش مفصلی ازدست آوردهای هندبال اصفهان در سال95 ارائه نمود.
وی گفت: بسیارخرسندیم که پس ازگذشت 4دوره نکامی در لیگ برترامسال شهرداری کاشان جام قهرمانی را به اصفهان آورد و فولادمبارکه سپاهان نیزدرتعاقب آن سوم شد و سهمیه باشگاه های آسیا ازان شهرداری کاشان گردید هر چند کسب مقام قهرمانی برای سپاهان نیز دور ازدسترس نبود.
وی همچنین ازانتخاب علیرضارحیمی به عنوان رئیس فدراسبون هندبال اظهارخوشحالی کرد و وی را باعث رشد و اعتلای هندبال کشور در سطح آسیا دانست.
سپس استاد احمد هنرمند با خواندن اشعاری مناسب در منزلت نوروز باستانی و نواختن نی و تشویق های توام با دست زدن های علمی شور و شعفی درمجلس ایجاد نمود.
سخن پایانی به استاد طباخیان از زحمت کشان ورزش سپرده شد که با خواندن شعر حماسی در مدح خاک ایران زمین غرور وعزت همگان رابه عرش رساند.
لازم به ذکراست دراین جلسه دومیهمان ویژه بنام مرتضی شریعت ازپیشکسوتان شناو واترپلو و ذرخش ازپیشکسوتان تکواندو حضور داشتند.
آخرین نشست پیشکسوتان هندبال در سال 1395
آخرین نشست پیشکسوتان هندبال در سال 1395
آخرین نشست پیشکسوتان هندبال در سال 1395
آخرین نشست پیشکسوتان هندبال در سال 1395
آخرین نشست پیشکسوتان هندبال در سال 1395
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan