» » استکی : این افتخار متعلق به خانواده بزرگ هندبال ایران است

استکی : این افتخار متعلق به خانواده بزرگ هندبال ایران است

در تاریخ : 16.01.96
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 464
استکی : این افتخار متعلق به خانواده بزرگ هندبال ایران استانتخابم به عنوان بهترین بازیکن سال 2016 ناسیونال لیگ افتخار برای خانواده بزرگ هندبال است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سجاد استکی، ستاره ایرانی تبم هندبال دینامو بخارست عنوان بهترین بازیکن سال ٢٠١٦ ناسیونال لیگ را به خودش اختصاص داد. سجاد استکی که اولین فصل حضور خود را در تیم دیناموبخارست رومانی تجربه می کند با درخشش در ناسیونال لیگ این کشور و لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بهترین بازیکن سال کشور رومانی معرفی شد.
وی که پیش از این هم به عنوان پدیده هندبال اروپا و بهترین لیگ این قاره انتخاب شده بود اظهار داشت: ابتدا سال جدید را به همه مردم خوب کشورم مخصوصا خانواده بزرگ هندبال تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال شکوفایی ورزش ایران و سال شکوفایی مجدد هندبال کشورمان باشد.
استکی گفت: ما هر جا بازی می کنیم با افتخار نام ایران را می بریم و اگر هم در لیگ اروپا موفقیتی بدست می آوریم به افتخار ایران و هندبال ایران است. من و برادرم اله کرم اینجا تمام تلاش خود را انجام می دهیم نمایندگانی شایسته برای ایران و ورزش هندبال باشیم و خدا را شکر موقعیت و جایگاه خوبی به عنوان دو لژیونر در دینامو بخارست داریم.
سجاد استکی در باره انتخابش به عنوان بازیکن سال هندبال رومانی گفت: این هم لطف خداوند و از دعای خیر پدر و مادر و مردم خوب کشورمان است و وظیفه بنده با این عناوین دشوارتر می شود، ما به عنوان ملی پوشان هندبال ایران باید همواره در بالاترین سطح آمادگی باشیم تا ماحصل همه این اتفاقات به موفقیت تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی جاکارتا منتهی شود.
وی در باره موقعیت تیم دینامو بخارست در لیگ هندبال رومانی گفت: ما الان صدر جدول هستیم و باید در مرحله پلی آف که 4 تیم حضور دارند برای قهرمانی بجنگیم.
علاوه بر سجاد و اله کرم استکی، علیرضا موسوی دیگر ملی پوش هندبال ایران هم در دیناموبخارست رومانی حضور دارد.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan