» » افتخاری: مسابقات مولای عرشیان باعث مردمی شدن هندبال شده است

افتخاری: مسابقات مولای عرشیان باعث مردمی شدن هندبال شده است

در تاریخ : 30.03.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2395
افتخاری: مسابقات مولای عرشیان باعث مردمی شدن هندبال شده استیکی از اثرات مثبت مسابقات مولای عرشیان مردمی شدن هندبال و دیده شدن این رشته در شهر اصفهان بوده است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مسابقات هندبال جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان امسال با حضور 12 تیم در رده سنی نوجوانان و همین تعداد تیم در رده سنی جوانان (در بخش آقایان) از شب پنجم ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد.
سید حسن افتخاری دبیر هیأت هندبال استان اصفهان در مورد برگزاری این مسابقات گفت: برگزاری چنین جشنواره‌هایی زیرساخت‌های موردنیاز ورزش استان را فراهم می‌کند که جای قدردانی از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری دارد.
وی افزود: در هیچ نقطه کشور مسابقاتی مانند جام مولای عرشیان و یا مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان برگزار نمی‌شود و در چند سال اخیر که هیأت هندبال در این خصوص با شهرداری اصفهان در برگزاری این مسابقات تعامل داشته است، استعدادهای جدیدی از دل این مسابقات به جامعه هندبال اصفهان معرفی شده‌اند.
افتخاری با بیان اینکه یکی از اثرات مثبت مسابقات مولای عرشیان مردمی شدن هندبال و دیده شدن این رشته بوده است گفت: به دلیل اینکه این رقابت‌ها در فضای باز مجموعه مشتاق برگزار می‌شود خانواده‌های زیادی با این ورزش آشنا شده‌اند. استقبال از مسابقات امسال نیز بهتر از سال گذشته است و 12 تیم در هر یک از رده‌های سنی ثبت‌نام کرده‌اند.
وی در پاسخ به این سوال که چرا برخلاف سال گذشته، امسال مسابقات هندبال مولای عرشان در بخش دختران برگزار نمی‌شود بیان داشت: طبق تصمیمی که گرفته شد امسال مسابقات دختران را در رشته مینی‌هندبال در ورزشگاه شهید سجادی برگزار خواهیم کرد. تفکر ما این است که ما هم باید به برگزاری مسابقات مولای عرشیان کمک کنیم چون جزو معدود هیأت‌های ورزشی هستیم که فقط به دنبال استفاده بردن از مسابقات مولای عرشیان نبوده‌ایم.
افتخاری اضافه کرد: ما در یک تعامل دوسویه هزینه‌های بخش فنی و داوری جام مولای عرشیان را تقبل کرده‌ایم و اعتقاد داریم باید به هر ارگانی که در این بخش ورود پیدا می‌کند از جمله سازمان ورزش شهرداری که ورزش را به صورت همگانی در آورده است، آموزش و پرورش که نیروی انسانی خوبی دارد، ورزش کارگری و نیروهای مسلح و نظامی و انتظامی در برگزاری چنین مسابقاتی کمک کنیم و هیأت هندبال باید با همه این نهادها تعامل داشته باشد تا هندبال در اصفهان به صورت همگانی درآید.
افتخاری: مسابقات مولای عرشیان باعث مردمی شدن هندبال شده است
افتخاری: مسابقات مولای عرشیان باعث مردمی شدن هندبال شده است
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان