» » باباصفری: امیدوارم در رومانی هم بدرخشم

باباصفری: امیدوارم در رومانی هم بدرخشم

در تاریخ : 02.05.96
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 934
باباصفری: امیدوارم در رومانی هم بدرخشمتیم ملی کنونی هندبال شرایط و پتانسیل بسیار خوبی دارد و 100 درصد قهرمان آسیا خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان،محسن باباصفری دروازه‌بان لژیونر هندبال اصفهان و ایران درمورد اردوی آماده‌سازی تیم ملی هندبال زیر نظر علیرضا حبیبی اظهار داشت: خدا را شکر شرایط اردو بسیار خوب است. طبق برنامه صبح‌ها کارهای توپی و بدنسازی داریم و عصرها هم بازی می‌کنیم که هدف کادر فنی هم انتخاب بازیکنان نهایی است.
وی با بیان اینکه مربی خارجی باید سطح یک باشد، ادامه داد: احساس می‌کنم فعلاً و در شرایط کنونی دو نفر از بهترین‌های هدایت ملی‌پوشان را دست دارند. فکر می کنم شهداد مرتجی و علیرضا حبیبی لیاقت بهترین‌ها را دارند و به شایستگی انتخاب شده‌اند. اگر قرار است یک مربی خارجی درجه چندم بیاورند بهتر است حبیبی کار را در دست داشته باشد.
دروازه‌بان لژیونر هندبال ایران درخصوص شرایط تیم باشگاهی‌اش عنوان کرد: سال گذشته در لیگ ترکیه عنوان سوم را کسب کردم و به چلنج‌کاپ اروپا راه پیدا کردیم. برای سال جدید پیشنهادهای خوبی داشتم، اما موقعیت پیش آمد تا با استوابخارست رومانی قرارداد امضا کنم. امیدوارم بتوانم شرایط خوبی در این تیم داشته باشم و در کنار سایر بازیکنان ایرانی بدرخشم و در نهایت به تیم ملی کشورم خدمت کنم.
باباصفری خاطرنشان کرد: شک ندارم هندبال ایران امسال قهمرمان آسیا خواهد شد؛ تیم ملی کنونی ایران پتانسیل بسیار خوبی دارد و 100درصد قهرمانی آسیا را به دست می‌آورد.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان