» » حضور حماسی جامعه ورزش در راهپیمایی روز قدس

حضور حماسی جامعه ورزش در راهپیمایی روز قدس

در تاریخ : 16.04.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1849
حضور حماسی جامعه ورزش در راهپیمایی روز قدسامسال هم مانند سال‌های گذشته جامعه ورزش در راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری پررنگ خواهد داشت.
جامعه ورزش همه ساله در روز جهانی قدس ثابت می‌کند که در کنار مردم شریف ایران اسلامی از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده و آنان را تنها نمی‌گذارد.
این روزها که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان نماد بیداری اسلامی در خاورمیانه شناخته شده است و با توجه به شرایط حاکم بر خاورمیانه و دنیای اسلامی روز جهانی قدس امسال از حساسیت‌های ویژه ای برخوردار شده است. تروریست های تکفیری داعش که بر طبل اختلاف شیعه وسنی می کوبند وبه نام اسلام عزیز در صدد توطئه برعلیه این دین آزادیخواه بر آمده اند بر رسالت عظیم عاشقان اسلام عزیز ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش می افزاید.
لذا جامعه ورزش همچون سایر اقشار با زبانی روزه ودلی مالامال از حب مولا امیرمومنان برگ زرین دیگری از کتاب قطور انقلاب رقم خواهند زد ودر هرچه باشکوه تر شدن این روز عزیز لبیکی دوباره با ولی فقیه زمان حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای بسته تا باعث همدلی وهمزبانی مجدد دولت های منطقه گردد، بدان امید که سال اینده به جای روز قدس روز پیروزی نهایی ملت بزرگ ومظلوم فلسطین را شاهد باشیم.
حضور حماسی جامعه ورزش در راهپیمایی روز قدس
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان