» » علیرضا ربیعی: حرف‌های بسیاری در آینده در هندبال ساحلی آسیا داریم

علیرضا ربیعی: حرف‌های بسیاری در آینده در هندبال ساحلی آسیا داریم

در تاریخ : 27.04.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2335
علیرضا ربیعی: حرف‌های بسیاری در آینده در هندبال ساحلی آسیا داریم به طور حتم تا دو سال آینده هندبال ساحلی ایران در آسیا حرفهای بسیاری برای گفتن داریم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان،علیرضا ربیعی سرمربی تیم هندبال ساحلی امید پیام صنعت اصفهان اظهار داشت: مسابقات هندبال ساحلی امیدهای استان اصفهان در سطح بالا و نزدیک به هم برگزار شد و بازیکنان خوبی در این مسابقات حضور داشتند، هرچند ما از همه داشته‌های خود بهره نبردیم چراکه چهار بازیکن ما در اردوی تیم ملی بودند.
وی ادامه داد: در مسابقات امیدهای کشور که از فردا به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود پیام صنعت با تمام بازیکنان خود اعم از ملی‌پوش و غیره در این رقابت‌ها حضوری قدرتمندانه خواهد داشت.
سرمربی تیم هندبال ساحلی امید پیام صنعت اصفهان پیرامون مسابقات استانی گفت: این رقابت‌ها برای نمایندگان اصفهان در مسابقات کشوری بسیار مفید بود چراکه هرچه میزان تیم‌ها در رقابت‌های رسمی حضور یابند از آمادگی بیشتری برخوردار خواهند بود و مسابقات استانی پیش بازی‌های خوب و مهمی برای رقابت‌های کشوری به حساب آمد.
وی برگزاری مسابقات هندبال ساحلی امیدهای کشور را بسیار مفید دانست و افزود: جا دارد در اینجا از سید حسن افتخاری رئیس انجمن هندبال ساحلی کشور تشکر کنم که به واقع مرد اول هندبال ساحلی ایران محسوب می‌شود و به همه استان‌ها تاکید کرده تا قبل از مسابقات کشوری رقابت‌های استانی را برگزار کنند.
وی افزود: با پیشرفت و همتی که از فدراسیون و انجمن ساحلی می‌بینم به طور حتم تا دو سال آینده ایران در آسیا حرف‌های بسیاری برای گفتن داریم.
علیرضا ربیعی: حرف‌های بسیاری در آینده در هندبال ساحلی آسیا داریم
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان