» » الله استکی: در مسابقات آسیایی همراه تیم ملی خواهیم بود

الله استکی: در مسابقات آسیایی همراه تیم ملی خواهیم بود

در تاریخ : 30.02.97
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 273
الله استکی: در مسابقات آسیایی همراه تیم ملی خواهیم بوددربی هندبال رومانی بین استوابخارست و دیناموبخارست مثل بازی استقلال و پرسپولیس در تهران حساس است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان،الله کرم استکی که به همراه برادرش سجاد ۲ سالی است در لیگ رومانی و ترکیب تیم دیناموبخارست به میدان می رود، برای دومین فصل متوالی در آستانه قهرمانی در این کشور قرار گرفته است.
البته پیش از پایان فصل برادران استکی در اقدامی جالب توجه تصمیم گرفتند قرارداد خود را با تیم «چی ام اس» این کشور امضا کنند. با این حال هواداران دینامو و روسای این باشگاه به شدت با جدایی ۲ ستاره ایرانی خود مخالف هستند.
در حالی که اولین مسابقه فینال لیگ هندبال رومانی به سود دیناموبخارست به اتمام رسیده، با الله کرم استکی همکلام شدیم. در ادامه صحبت های این ملی پوش باتجربه هندبال ایران را در گفت و گویی می خوانید.
حساسیت دربی رومانی، مثل دربی تهران است
از ابتدای فصل هدف دیناموبخارست قهرمانی بود و گام به گام پیش رفتیم تا به اینجا برسیم. استوابخارست رقیب ۵۰ ساله دینامو محسوب می شود و این مسابقه که دربی است، از حساسیت بالایی برخوردار است. می توان مسابقه ۲ تیم را به دیدار استقلال و پرسپولیس در فوتبال ایران تشبیه کرد که همانقدر برای هواداران حساسیت دارد.
یک گام تا قهرمانی فاصله داریم
در تیم رقیب محسن باباصفری حضور دارد و ما هم که ۴ بازیکن ایرانی در ترکیب دیناموبخارست هستیم. ما سال گذشته هم قهرمان شدیم و امسال نیز به دنبال دومین قهرمانی خود هستیم. امیدوارم در بازی چهارشنبه شب بتوانیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم.
«چی ام اس» هم دنبال قهرمانی است
من و سجاد از تیم «چی ام اس» یک پیشنهاد خوب دریافت کردیم و تصمیم گرفتیم با این تیم قرارداد ببندیم. این تیم هم برای سال آینده به دنبال قهرمانی است و به همین خاطر سرمایه گذاری خوبی کرده است. ما نیز برای کمک کردن به همین پروژه به «چی ام اس» پیوستیم.
می گویند نمی گذاریم بروید!
بعد از اینکه خبر عقد قرارداد ما با تیم جدیدی منتشر شد، هواداران دینامو به شدت به این خبر واکنش نشان دادند. آنها خواهان ادامه حضور ما در تیمشان هستند. همچنین رییس باشگاه به من و سجاد گفت که نمی گذارم جدا شوید و باید به خاطر مردم اینجا بمانید. قرار است بعد از فینال با آنها جلسه بگذاریم و تصمیم نهایی را بگیریم.
اروپایی ها گفتند کاستاراتویچ مربی خوبی است
فدراسیون سرمربی جدید تیم ملی را تعیین کرده و ما به نظر فدراسیون احترام می گذاریم. من شناخت چندانی از زوران کاستاراتویچ ندارم؛ اما وقتی از بازیکنان اروپایی درباره این مربی پرسیدم، گفت مربی خوبی است. امیدوارم بتوانیم با مربی جدید نتایج خوبی بگیریم و به هدف های بزرگی که داریم، برسیم.
لژیونرها در بازی های آسیایی هستند
با اینکه برخی در حضور لژیونرها در بازی های آسیایی تردید دارند؛ باید بگویم که همه بازیکنان خارج از کشور برای این مسابقات به تیم ملی کمک می کنند. ما که با هر ۲ باشگاه صحبت کردیم و اجازه گرفتیم که در بازی های آسیایی باشیم. البته فصل جدید در مردادماه آغاز می شود و با حضورمان در بازی های آسیایی کاملا همزمان است.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان