» » ملی پوشان هندبال ساحلی آماده حضور در رقابت‌های جهانی

ملی پوشان هندبال ساحلی آماده حضور در رقابت‌های جهانی

در تاریخ : 12.04.97
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 696
ملی پوشان هندبال ساحلی آماده حضور در رقابت‌های جهانیتیم ملی هندبال ساحلی کشورمان خود را برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌کند و اصفهان میزبان هفتمین اردوی آماده‌سازی هندبالیست‌های ساحلی است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مسابقات جهانی هندبال ساحلی ۲۰۱۸ روسیه از دوم مردادماه به مدت یک هفته با حضور تیم‌های مطرح جهان در کازان روسیه برگزار می‌شود که تیم ملی هندبال ساحلی کشورمان در دومین حضور خود با تیم‌های کرواسی، آرژانتین و اروگوئه هم گروه است.
اردوهای آماده‌سازی تیم ملی از دی ماه سال گذشته آغاز و هفتمین دوره این اردوها از روز جمعه هشتم تیرماه به مدت پنج روز و به میزبانی اصفهان در پارک ساحلی ناژوان در حال برگزاری است. از لیست ۱۰ نفره اعضای تیم ملی هندبال ساحلی، پنج نفر از اصفهان در اردو حضور دارند اما از این میان امین کاظمی و فرهاد شفیعی به دلیل شرکت در بازی‌های آسیایی جاکارتا، فرصت حضور در مسابقات قهرمانی جهان را نخواهند داشت.
سیدحسن افتخاری، سرمربی تیم ملی هندبال ساحلی کشورمان در مورد شرایط اردوها گفت: شرایط تیم خوب است، در اردوی تدارکاتی که از یازدهم تا هجدهم خردادماه در عمان داشتیم چهار بازی دوستانه با تیم ملی عمان که از نمایندگان آسیا در مسابقات جهانی است و در دور قبلی این رقابت‌ها در رده هفتم جهان جای گرفت، انجام دادیم.
وی از برگزاری اردوی تدارکاتی قبل از اعزام به مسابقات در هلند خبر داد و افزود: پس از برگزاری اردویی پنج روزه که آخرین اردو آماده‌سازی تیم ملی خواهد بود، در تلاش هستیم تا اردوی تدارکاتی برون‌مرزی در هلند برگزار کنیم که برگزاری این اردو هنوز به قطعیت نرسیده است و در صورت عدم برگزاری، آخرین مرحله از اردوها در تهران برگزار می‌شود.
افتخاری با اشاره به کسب رتبه یازدهم در مسابقات جهانی ۲۰۰۸ اسپانیا توسط تیم ملی هندبال ساحلی کشورمان، تصریح کرد: شرایط برگزاری اردوها و تمرینات تیم ملی هندبال ساحلی ایران در گذشته مثل الان نبوده و محدودیت‌هایی داشته است اما هندبال ساحلی طی سال‌های اخیر پیشرفت خوبی داشته و برنامه‌ریزی‌ها دقیق‌تر شده است و تیم ملی با آمادگی بیشتری در رقابت‌های جهانی حاضر می‌شود که امیدوار هستیم نتیجه‌بخش باشد.
سرمربی تیم ملی هندبال ساحلی گفت: صعود از مرحله مقدماتی و قرار گرفتن در بین هشت تیم اول جهان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است البته سایر تیم‌های حاضر نیز برای کسب نتیجه در این تورنمنت جهانی تلاش خواهند کرد.
ملی پوشان هندبال ساحلی آماده حضور در رقابت‌های جهانی
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان