» » مهرداد جعفری: حمایت و تمرین رمز قهرمانی هندبال ساحلی اصفهان بود

مهرداد جعفری: حمایت و تمرین رمز قهرمانی هندبال ساحلی اصفهان بود

در تاریخ : 06.09.97
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 74
مهرداد جعفری: حمایت و تمرین رمز قهرمانی هندبال ساحلی اصفهان بودحمایت هیات هندبال استان اصفهان و تمرینات مستمر و با کیفیت سبب قهرمانی تیم اصفهان در رقابت های کشوری این رشته شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مهرداد جعفری سرمربی تیم هندبال ساحلی اصفهان در مسابقات استعدادهای برتر کشور با بیان این مطلب اظهار داشت: برخلاف سایر تیم ها، برگزاری تمرینات زودهنگام تیم هندبال اصفهان سبب شد تا با آمادگی کامل در رقابت های قهرمانی کشور حضور یابیم.
وی ادامه داد: برای رویارویی با حریفانی که همگی با قدرت پا به میدان گذشته بودند برنامه ریزی کردیم و بازیکنان اصفهان، تاکتیک های تیمی را بخوبی در زمین پیاده کردند.
سرمربی تیم هندبال ساحلی اصفهان اظهار داشت: دیدار نهایی با بوشهر با حضور تماشاچیان رقیب مسابقه ای دشوار بود، اما اتحاد تیمی زمینه غلبه بر این تیم پرقدرت را ایجاد کرد.
این مربی هندبال، اصفهان را از مناطق فعال در این رشته معرفی کرد و افزود: با سرمایه گذاری و حمایت مناسب می توان تا چندین سال از بازیکنان این شهر برای تیم های ملی در رده های مختلف استفاده کرد.
جعفری تصریح کرد: تجهیز ورزشگاه ها و حضور تماشاچیان، راهی برای توسعه این رشته ورزشی است و برای نیل به این مهم باید فدراسیون و نهادهای مرتبط برای آن برنامه ریزی ویژه کنند.
مرحله نهایی المپیاد استعدادهای برتر هندبال ساحلی کشور به میزبانی بوشهر روز گذشته(دوشنبه) برگزار شد که در دیدار فینال، تیم اصفهان 2 بر صفر بوشهر را شکست داد و قهرمان شد.
در دیدار رده بندی هم فارس 2 بر 1 مقابل همدان به پیروزی رسید و در جایگاه سوم ایستاد.
تیم همدان به عنوان پدیده مسابقات معرفی و کاپ اخلاق نیز به تیم ایلام اهدا شد.
مهرداد جعفری: حمایت و تمرین رمز قهرمانی هندبال ساحلی اصفهان بود
مهرداد جعفری: حمایت و تمرین رمز قهرمانی هندبال ساحلی اصفهان بود
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان