» » افتخار زرين براى داور اصفهانی در جهان هندبال

افتخار زرين براى داور اصفهانی در جهان هندبال

در تاریخ : 09.05.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1922
افتخار زرين براى داور اصفهانی در جهان هندباليكبار ديگر نمايندگان شايسته داورى هندبال كشورمان كلكسيون افتخارات هندبال كشورمان را با برگ زرين ديگرى پربارتر كرده و فعل خواستن را با سربلندى در قاموس توانستن صرف كردند.
فدراسيون بين المللى هندبال بر اساس امتيازات عالى داوران ممتاز بين المللى كشورمان، مجيد كلاهدوزان و عليرضا موسويان را براى قضاوت ديدار حساس نيمه نهايى قهرمانى جوانان جهان در برزيل بين دو تيم پر قدرت فرانسه و مصر انتخاب كرده است.
اين امروز جمعه ساعت ١٨ بوقت محلى (٠١:٣٠ بامداد شنبه ١٠ مرداد به وقت تهران) در تالار "سابيازينهو" شهر اوبرلانديا در مركز برزيل برگزار خواهد شد.
آقايان كلاهدوزان و موسويان كار بسيار سخت و رقابت ميليمترى با ١٥ كوبل ديگر منتخب جهان داشتند و يكبار ديگر پس از درخشش داوران ايرانى در المپيك ٢٠٠٨ پكن و نوجوانان جهان ٢٠١٠ و ٢٠١٣ و قضاوت سنگين ترين رقابتهاى آسيايى و جهانى در سالهاى اخير، با اين موفقيت برگ زرينى را در افتخارات هندبال كشورمان به ثبت رساندند.
ديدار دوم نيمه نهايى قهرمانى جوانان جهان را دانمارك و آلمان برگزار خواهند كرد تا برنده دو بازى، روز شنبه در ديدار فينال تكليف قهرمان جوانان جهان ٢٠١٥ را مشخص نمايد.
افتخار زرين براى داور اصفهانی در جهان هندبال
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan