» » اعلام برنامه مسابقات بین المللی هندبال ساحلی هفته فرهنگی اصفهان

اعلام برنامه مسابقات بین المللی هندبال ساحلی هفته فرهنگی اصفهان

در تاریخ : 05.02.98
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 83
اعلام برنامه مسابقات بین المللی هندبال ساحلی هفته فرهنگی اصفهانبرنامه مسابقات بین المللی هندبال ساحلی به مناسبت بزرگداشت هفته فرهنگی اصفهان اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مسابقات هندبال ساحلی به مناسبت بزرگداشت هفته فرهنگی اصفهان و روز شیخ بهایی از امروز پنجم الی هشتم اردیبهشت ماه با حضور بیش از 60 تیم اعم آقایان و بانوان در رده های مختلف سنی برگزار خواهد شد که گروه بندی و برنامه آن به شرح ذیل می باشد:
بخش بانوان:
رده سنی نوجوانان:
گروه الف: ناحیه سه، شاهین شهر موسوی، کرمان و ایلام
گروه ب: شاهین شهر فتحی، ناحیه چهار، دولت آباد و تهران
گروه ج: شهرستان اصفهان، کیش، هرمزگان و لنجان
گروه د: خمینی شهر، زیتون، زنجان و همدان

روز پنجشنبه 5/2/98 :
ناحیه سه – ایلام ساعت 11:15 صبح
دولت آباد – تهران ساعت 11:15 صبح
شاهین شهر موسوی - کرمان ساعت 12 ظهر
شهرستان اصفهان – لنجان ساعت 12 ظهر
شاهین شهر فتحی - ناحیه چهار ساعت 12:45 بعدازظهر
کیش - هرمزگان ساعت 12:45 بعدازظهر
خمینی شهر - همدان ساعت 13:30 بعدازظهر
زیتون - زنجان ساعت 14:15 بعدازظهر
ناحیه سه - کرمان ساعت 15 بعدازظهر
شاهین شهر موسوی– ایلام ساعت 15:45 بعدازظهر
شاهین شهر فتحی - دولت آباد ساعت 16:30 بعدازظهر
ناحیه چهار - تهران ساعت 17:15 بعدازظهر

رده سنی بزرگسالان:
گروه الف: اصفهان، شاهین شهر، هرمزگان و مازندران
گروه ب: فولادمبارکه سپاهان، پیمونه اسپادانا، بوشهر و شهرکرد
روز پنجشنبه 5/2/98 :
اصفهان - مازندران ساعت 13:30 بعدازظهر
شاهین شهر – هرمزگان ساعت 14:15 بعدازظهر
فولادمبارکه سپاهان - شهرکرد ساعت 15 بعدازظهر
پیمونه اسپادانا - بوشهر ساعت 15:45 بعدازظهر
اصفهان – هرمزگان ساعت 16:30 بعدازظهر
شاهین شهر - مازندران ساعت 17:15 بعدازظهر
روز جمعه 6/2/98:
فولادمبارکه سپاهان - بوشهر ساعت 11:15 صبح
پیمونه اسپادانا – شهرکرد ساعت 12 ظهر
هرمزگان - مازندران ساعت 14 بعدازظهر
اصفهان – شاهین شهر ساعت 14:45 بعدازظهر
بوشهر– شهرکرد ساعت 15:30 بعدازظهر
فولادمبارکه سپاهان - پیمونه اسپادانا ساعت 16:15 بعدازظهر

بخش آقایان:
رده سنی نوجوانان:
گروه الف: شهرستان اصفهان، رهنان، قزوین و همدان
گروه ب: خمینی شهر، هرمزگان، لرستان و ارومیه
گروه ج: فلاورجان، یزد، فارس و کرمان
گروه د: نجف آباد، شاهین شهر، زنجان و شهرکرد

روز پنجشنبه 5/2/98 :
شهرستان اصفهان - همدان ساعت 11 صبح
رهنان – قزوین ساعت 11:40 صبح
خمینی شهر - ارومیه ساعت 12:20 بعدازظهر
هرمزگان - لرستان ساعت 13 بعدازظهر
فلاورجان – کرمان ساعت 14:40 بعدازظهر
یزد - فارس ساعت 14:20 بعدازظهر
نجف آباد – شهرکرد ساعت 15 بعدازظهر
شاهین شهر، زنجان ساعت 14:40 بعدازظهر
همدان – قزوین ساعت 16:20 بعدازظهر
شهرستان اصفهان - رهنان ساعت 17 بعدازظهر
لرستان - ارومیه ساعت 17:40 بعدازظهر

رده سنی بزرگسالان:
گروه الف: عمان، نجف آباد، گیلان، بوشهر، جوانان اصفهان
گروه ب: اصفهان، هرمزگان، ارومیه، شهرکرد و پرواز اصفهان

روز پنجشنبه 5/2/98 :
اصفهان – شهرکرد ساعت 11 صبح
هرمزگان - ارومیه ساعت 11:45 صبح
بوشهر – عمان ساعت 12:30 بعدازظهر
نجف آباد – گیلان ساعت 13:15 بعدازظهر
پرواز - ارومیه ساعت 14 بعدازظهر
اصفهان - هرمزگان ساعت 14:45 بعدازظهر
جوانان اصفهان - گیلان ساعت 15:15 بعدازظهر
نجف آباد - عمان ساعت 16 بعدازظهر
پرواز - شهرکرد ساعت 16:45 بعدازظهر
جوانان اصفهان - بوشهر ساعت 17:30 بعدازظهر

روز جمعه 6/2/98 :
هرمزگان - شهرکرد ساعت 9 صبح
اصفهان - پرواز اصفهان ساعت 9:45 صبح
نجف آباد - بوشهر ساعت 10:30 صبح
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان