» » افتخاری:بیشه ناژوان اصفهان می تواند میزبان مسابقات بین‌المللی باشد

افتخاری:بیشه ناژوان اصفهان می تواند میزبان مسابقات بین‌المللی باشد

در تاریخ : 19.05.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2155
افتخاری:بیشه ناژوان اصفهان می تواند میزبان مسابقات بین‌المللی باشدناژوان قابلیت ایجاد یک سایت مسابقات ساحلی را دارد که در صورت تحقق این هدف می‌توانیم میزبان مسابقات بین‌المللی در سطح آسیا و حتی جهانی شویم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید حسن افتخاری دبیر هیات هندبال استان اصفهان با اشاره به برگزاری چندین تورنمنت از هندبال ساحلی در مجموعه ناژوان در مدت اخیر اظهار داشت: در برگزاری مسابقات هندبال ساحلی به میزبانی اصفهان همواره شهرداری اصفهان و مدیریت ساماندهی ناژوان همکاری و تعامل بسیار خوبی با ما داشته‌اند.
وی افزود: مواردی مانند نور، ماسه، زیرساخت‌ها و سایر امکانات به همت شهرداری در پارک ساحلی ناژوان تدارک دیده شده و تاکنون اصفهان به خاطر این مجموعه زیبا میزبانی‌های بسیار خوبی در مسابقات هندبال ساحلی داشته است.
دبیر هیات هندبال استان اصفهان با ارائه پیشنهادی به شهرداری گفت: ناژوان قابلیت ایجاد یک سایت مسابقات ساحلی را دارد و اطمینان دارم که اگر این امر محقق شود می‌توانیم میزبان مسابقات بین‌المللی در سطح آسیا و حتی جهانی شویم.
وی بیان داشت: ما دریا و ساحل نداریم اما می‌توانیم مانند بسیاری از شهرهای غیرساحلی اروپا با ایجاد یک دهکده ساحلی میزبانی مسابقات بزرگ را برعهده بگیریم چرا که اصفهان جاذبه گردشگری بسیار دارد و از نظر امکانات و هتل‌ها غنی است.
افتخاری تصریح کرد: هوای منطقه غرب اصفهان مطلوب است و به دلیل اینکه ناژوان مکانی همگانی است مخاطب بسیاری دارد و اگر بتوانیم کمپی ساحلی با امکاناتی مانند هتل، استخر و استراحتگاه در اینجا ایجاد کنیم می‌توانیم میزبانی مسابقات فوتبال و یا والیبال ساحلی را هم برعهده بگیریم.
وی همچنین در پایان با اشاره به برگزاری مسابقات هفته دوم لیگ برتر هندبال ساحلی در اصفهان خاطرنشان کرد: این مسابقات در 2 روز گذشته در سطحی خوب برگزار شد و پیام صنعت اصفهان و تیم کاشان نمایندگان اصفهان پیروزی‌اهای ارزشمندی در این هفته به دست آوردند.
افتخاری:بیشه ناژوان اصفهان می تواند میزبان مسابقات بین‌المللی باشد
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان