» » صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران

صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران

در تاریخ : 19.12.99
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 183
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایرانتیم های اصفهانی فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن از مرحله گروهی مسابقات هندبال نوجوانان پسر ایران صعود کردند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مسابقات هندبال نوجوانان پسر ایران با حضور 18 تیم از روز یکشنبه 17 اسفندماه 1399 در سالن های شهید سجادی، شهید بهشتی و ملت اصفهان آغاز شده و روز جمعه 22 اسفندماه با برگزاری دیدارهای رده بندی و فینال به پایان می رسد. پس از پایان مرحله گروهی تیم های پیشگامان سولدوز، شاپرک پاساگارد فارس، اشتاد سازه مشهد، فراز بام خائیز، ذوب آهن اصفهان، فرازبام خائیزب، فولادمبارکه سپاهان و ولیعصر کرمان به مرحله حذفی صعود کردند.
نتایج و برنامه مسابقات:
روز یکشنبه 17 اسفندماه 1399 :
پیشگامان سولدوز24- پارس شهرکرد 24
اشتاد سازه مشهد 14- میعاد دشستان 28
کرمانشاه 18 - ولیعصر کرمان 24
ذوب آهن 10- پیشگامان یزد 32
کردستان 17 - صنعت مس کرمان 20
فولادمبارکه سپاهان 31- فرازبام خائیزب 20
پیشگامان اصفهان 13- فراز بام خائیز الف 30
شاپرک پاساگارد فارس 29-آذربایجان شرقی 9
روز دوشنبه 18 اسفندماه 1399 :
پیشگامان سولدوز 25- اشتاد سازه مشهد 18
شهرزاد لارستان 14 - میعاد دشستان 19
اشتاد سازه مشهد 26 - پارس شهرکرد 21
پیشگامان سولدوز 22- شهرزاد لارستان 16
کرمانشاه 29- پیشگامان یزد 18
ذوب آهن 25- ولیعصر کرمان 16
فولادمبارکه سپاهان 32 - کردستان 12
پیشگامان اصفهان 11- شاپرک پاساگارد فارس 21
آذربایجان شرقی 16 - آکادمی شهرکرد 26
شاپرک پاساگاردفارس 13- فرازبام خائیز الف 22
پیشگامان اصفهان 17- آکادمی شهرکرد 19
روز سه شنبه 19 اسفندماه 1399 :
میعاد دشستان 26 - پیشگامان سولدوز 30
میعاد دشستان 18 - پارس شهرکرد 20
پیشگامان یزد 13 - ولیعصر کرمان 20
ذوب آهن 18 - کرمانشاه 11
کردستان 24 -فرازبام خائیزب 24
آکادمی شهرکرد 11- فراز بام خائیز الف 27
پیشگامان اصفهان 22 - آذربایجان شرقی 20
شاپرک پاساگارد فارس 27- آکادمی شهرکرد 17
آذربایجان شرقی 10 - فراز بام خائیز الف 29
مرحله حذفی مسابقات طبق برنامه ذیل روز چهارشنبه بیستم اسفندماه 1399 در سالن شهید سجادی برگزار خواهد شد:
پیشگامان سولدوز - شاپرک پاساگارد فارس ساعت 9 صبح
اشتاد سازه مشهد - فراز بام خائیز الف ساعت 11 صبح
ذوب آهن اصفهان - فرازبام خائیزب ساعت 13 بعدازظهر
فولادمبارکه سپاهان- ولیعصر کرمان ساعت 15 بعدازظهر
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
صعود تیم های سپاهان و ذوب آهن به مرحله حذفی هندبال نوجوانان ایران
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان