» » نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور

نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور

در تاریخ : 18.07.00
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 210
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشورتیم های فولاد مبارکه سپاهان، ذوب آهن، فلاورجان و نجف آباد به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه‌های کشور صعود کردند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مرحله گروهی مسابقات هندبال نوجوانان باشگاه‌های کشور امروز یکشنبه 18 مهرماه 1400 به پایان رسید و تیم های فولادمبارکه سپاهان، ذوب آهن، فلاورجان و نجف آباد به عنوان نمایندگان استان اصفهان و با اقتدار به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها صعود کردند که فردا برای صعود به مرحله نیمه نهایی به مصاف حریفان می روند:
روز دوشنبه 19 مهرماه مرحله یک چهارم نهایی (سالن شهید سجادی):
22-ساعت 12 بعدازظهر - فرازبام خائیز دهدشت - فلاورجان
23-ساعت 14بعدازظهر-شهید شاملی کازرون-فولادمبارکه سپاهان الف
24-ساعت 16 بعدازظهر - نجف آباد - پارس شهرکرد
25-ساعت 18 بعدازظهر - آکادمی اندیشه شهرکرد - ذوب آهن اصفهان

روز سه شنبه 20 مهرماه مرحله نیمه نهایی (سالن شهید سجادی):
26- برنده بازی 22 با برنده بازی 25
27- برنده بازی 23 با برنده بازی 24

روز چهارشنبه 21 مهرماه: (سالن سجادی)
رده بندی ساعت 9 صبح: بازنده بازی 26 با بازنده بازی 27
فینال ساعت 11 صبح: برنده بازی 26 با برنده بازی 27

نتایج روزهای گذشته:
روز جمعه 16 مهرماه:
سالن شهید بهشتی:
ساعت 10 صبح: شهید شاملی کازرون 37 - رهنان اصفهان 21
ساعت 12 ظهر: فرازبام خائیز دهدشت 51 - مهرپویان شهرکرد 22
ساعت 14 ظهر: آکادمی اندیشه شهرکرد 26 - نجف آباد 34
سالن شهید سجادی:
ساعت 11 صبح: شهید چمران لارستان 20 - ایزی پایپ کاشان 35
ساعت13بعدازظهر:ذوب آهن اصفهان 31 - فولادمبارکه سپاهان ب20
ساعت 15 بعدازظهر: فلاورجان 25 – شیراز 21
ساعت 17 بعدازظهر: فولادمبارکه سپاهان الف 38- ولیعصرکرمان 12

روز شنبه 17 مهرماه:
سالن شهید بهشتی:
ساعت 9 صبح: نجف آباد 28 - ایزی پایپ کاشان 23
ساعت 11 صبح: شهید چمران لارستان21 -آکادمی اندیشه شهرکرد 26
ساعت 13 بعدازظهر: شهید شاملی کازرون 34- مهرپویان شهرکرد20
سالن شهید سجادی:
ساعت 9 صبح: پارس شهرکرد 34 - فولاد مبارکه سپاهان ب 22
ساعت 11 صبح: رهنان اصفهان 23 - فرازبام خائیز دهدشت 44
ساعت 13 بعدازظهر: شیراز31 - ولیعصر کرمان 13
ساعت 15 بعدازظهر: فولاد مبارکه سپاهان الف 35 – فلاورجان 23

روز یکشنبه 18 مهرماه:
سالن شهید بهشتی:
ساعت 9 صبح: مهرپویان شهرکرد 14 - رهنان اصفهان 18
ساعت 11 صبح: نجف آباد 24 - شهید چمران لارستان 23
ساعت 13 بعدازظهر: ایزی پایپ کاشان 24-آکادمی اندیشه شهرکرد 28
سالن شهید سجادی:
ساعت 10 صبح: فولاد مبارکه سپاهان ب 20 - ذوب آهن اصفهان 31
ساعت 12 ظهر: فلاورجان 27 – ولیعصر کرمان 24
ساعت 14 بعدازظهر:فرازبام خائیزدهدشت29–شهیدشاملی کازرون 22
ساعت 16 بعدازظهر: فولاد مبارکه سپاهان الف 33– شیراز 28
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
نمایندگان استان اصفهان در مرحله حذفی هندبال کشور
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان