» » دولت‌آبادی: سنگ آهن بافق از تیم های قدرتمند است

دولت‌آبادی: سنگ آهن بافق از تیم های قدرتمند است

در تاریخ : 25.06.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1922
دولت‌آبادی: سنگ آهن بافق از تیم های قدرتمند استبازیکنان ما به دلیل جوانی و کم‌تجربگی در به ثمر رساندن ضربات آخر، برخی مواقع کم‌دقتی ‌کردند و در لحظات آخر هم با یک اشتباه، برد ما با تساوی عوض شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، علی ربیع دولت‌آبادی سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان درباره دیدار تیمش در برابر هپکوی اراک اظهار داشت: ما با تیمی جوان و بومی استان اصفهان، شامل چند بازیکن کاشانی و چند هندبالیست اصفهانی راهی لیگ شدیم و به دلیل بودجه پائین تیم موفق به جذب بازیکنان ملی‌پوش نشدیم.
وی افزود: بازی خوبی مقابل تیم باسابقه هپکوی اراک انجام دادیم که چندین سال است در لیگ برتر توپ می‌زنند و بازیکنان این تیم هماهنگی بسیار بالایی دارند، اما حتی تا ثانیه‌های پایانی هم از حریف پیش بودیم ولی در نهایت برد ما با تساوی عوض شد.
سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان گفت: بازیکنان ما دفاع فشرده‌ای داشتند و با تلاش خود نمایش بسیار خوبی ارائه دادند، اما به دلیل جوانی و کم‌تجربگی در به ثمر رساندن ضربات آخر برخی مواقع کم‌دقت عمل کردند و در لحظات آخر هم با یک اشتباه از برد باز ماندیم.
وی با اشاره به اهداف حضور این تیم در لیگ برتر بیان کرد: تیم شهرداری کاشان با تلاش و شایستگی به لیگ برتر صعود کرد، اما ما پائین‌ترین بودجه را بین تیم‌های لیگ داریم و به همین دلیل نه قول سکو و نه قول ماندن در لیگ برتر را دادم اما سعی می‌کنیم که با ارائه بازی‌های خوب، پدیده امسال باشیم و در لیگ برتر بمانیم.
دولت‌آبادی با تاکید بر تقویت تیمش تصریح کرد: به هرحال ما برای کسب نتایج بهتر به بازیکنان باتجربه نیاز داریم و من پیگیر جذب حداقل یک بازیکن ملی‌پوش هستم تا با تقویت تیم و حضور باتجربه‌ها در کنار نیروی جوانی بازیکنان شایستگی‌های خود را نشان دهیم.
سرمربی تیم هندبال شهرداری کاشان درباره دیدار هفته آینده تیمش مقابل سنگ آهن بافق گفت: حریف از تیم‌های پرقدرت لیگ است و امسال جذب بسیار خوبی داشته، اما ما برای هر بازی برنامه مشخصی داریم و حریف دست و پا بسته‌ای برای هیچ تیمی نیستیم و با تمام قوا به مصاف سنگ آهن می‌رویم.
دولت‌آبادی: سنگ آهن بافق از تیم های قدرتمند است
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان