» » رحیمی زاده: نماینده تهران حریف آسانی نخواهد بود

رحیمی زاده: نماینده تهران حریف آسانی نخواهد بود

در تاریخ : 30.06.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2544
رحیمی زاده: نماینده تهران حریف آسانی نخواهد بودهر تیمی در لیگ برتر هندبال با برنامه ریزی جلو رود بالا نشین لیگ خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی هندبال استان اصفهان، مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان اصفهان پس از بازی تیمش مقابل تیم نفت و گاز گچساران و سپاهان اصفهان که با پیروزی نفت و گاز همراه بود، اظهار داشت: بازی خوبی را هر دو تیم به نمایش گذاشتند، در این دیدار کیفیت بازی بسیار بالا بود و تیم نفت و گاز گچساران با برنامه و با هدف بازی کرد و برای کسب پیروزی تلاش‌های بیشتری نسبت به تیم ما داشت.
سرمربی تیم هندبال سپاهان اصفهان گفت: تیم نفت و گاز گچساران در سال قبل پدیده رقابت‌های لیگ برتر شد و این تیم نشان داده که از توانایی‌های بالایی برخوردار بوده است.
رحیمی‌زاده عنوان کرد: در این دیدار تیم نفت و گاز گچساران بهتر از ما بازی کرد و توانست به پیروزی دست یابد.
وی تصریح کرد: ما در گروه بسیار سختی قرار داریم و همه تیم رقیبان اصلی ما هستند و نمی‌توان گفت یک یا دو تیم رقیب مهم ما بوده زیرا همه تیم‌ها در یک سطح قرار دارند.
سرمربی تیم هندبال سپاهان اصفهان گفت: به طور قطع هر تیمی که خوب و با برنامه و با هدف بازی کند می‌تواند نتایج بسیار خوبی بگیرد و در رده‌های بالای جدول قرار بگیرد.
وی در پایان افزود: در هفته چهارم لیگ برتر کشور با نماینده تهران بازی داریم که بازی بسیار مشکلی است چراکه این تیم از وجود چند ملی پوش بهره می برد.
رحیمی زاده: نماینده تهران حریف آسانی نخواهد بود
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان