» » برنامه هفته هجدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران

برنامه هفته هجدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران

در تاریخ : 29.01.03
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 100
برنامه هفته هجدهم لیگ برتر هندبال مردان ایرانمسابقات هفته هجدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران فردا پنجشنبه 30 فروردین 1403 پیگیری می‌شود.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه‌های مردان کشور فردا پنجشنبه 30 فروردین 1403، با برگزاری 6 دیدار در هفته هجدهم پیگیری می‌شود.
در مهمترین دیدارهای فردا فولادمبارکه سپاهان به طبس می‌رود تا با زغال سنگ دیدار کند. هر دو تیم نتیجه دیدارهای خود را در هفته هفدهم واگذار کرده‌اند و سعی می‌کنند ناکامی هفته گذشته را با برد جبران کنند ضمن اینکه تقابل تیمهای چهارم و ششم جدول برای رسیدن به بالای جدول تماشایی خواهد بود.
در دیگر رقابت‌های هفته هجدهم پیکان خراسان با پرواز هوانیروز، گیتی‌پسند تیم سوم جدول رده‌بندی که رقابت پایاپایی با نیروی زمینی شهید شاملی کازرون دارد این هفته با آلومینیوم اراک مصاف می‌دهد و فرازبام خائیز دهدشت نیز در یک بازی حساس و نزدیک با فولاد سپاهان نوین دیدار می‌کند که این بازی بصورت مستقیم از شبکه ورزش سیما پخش می‌شود.

برنامه کامل مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر هندبال به این ترتیب است:
پنجشنبه 30 فروردین 1403:
ساعت 16:00/ صنعت مس کرمان - نفت و گاز گچساران
ساعت 16:00/ پیکان خراسان - پرواز هوانیروز اصفهان
ساعت 16:00/ زغال سنگ طبس - فولاد مبارکه سپاهان
ساعت 16:00/ گیتی پسند اصفهان - آلومینیوم اراک
ساعت 16:00/ پلیمر خلیج فارس خرم آباد- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون
ساعت 18:30/ فرازبام خاییز دهدشت - فولاد سپاهان نوین
هم اکنون صنعت مس با ۳۴ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون و گیتی‌پسند با ۲۹ امتیاز دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند.
فولاد مبارکه سپاهان با ۲۴، زغال‌سنگ طبس و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با ۲۳، نفت و گاز گچساران با ۲۰، پیکان خراسان با ۱۲، سپاهان نوین با ۱۰، آلومینیوم اراک با ۷، پرواز هوانیروز با ۶ و فراز بام‌خائیز دهدشت با ۴ امتیاز در رده‌های بعدی جای گرفته‌اند.
لازم به ذکر است دیدار دو تیم فرازبام خائیز دهدشت و سپاهان نوین که از ساعت 18:30 فردا، 30 فروردین آغاز می‌شود، بصورت زنده از شبکه ورزش سیما پخش می‌شود.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان