» » سپاهان فاتح دربی اصفهان/پرواز و سپاهان نوین مساوی شدند

هفته بیست و یکم لیگ برتر هندبال مردان ایران

سپاهان فاتح دربی اصفهان/پرواز و سپاهان نوین مساوی شدند

در تاریخ : 25.02.03
توسط : pejman
نظرات : 0
بازدیدها : 71
 سپاهان فاتح دربی اصفهان/پرواز و سپاهان نوین مساوی شدنددر هفته بیست و یکم لیگ برتر هندبال مردان ایران تیم فولادمبارکه سپاهان در یکی از دربی‌های اصفهان، گیتی پسند را از پیشروی برداشت.
به گزارش روابط‌عمومی هیات هندبال استان اصفهان، هفته بیست و یکم سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور با برگزاری 4 دیدار به پایان رسید که طی آن رقابت برای کسب رده سوم به هفته پایانی کشیده شد و شهید شاملی کازرون نایب قهرمانی لیگ را از آن خود کرد.
روز گذشته در سالن 25 آبان اصفهان دو تیم اصفهانی فولادمبارکه سپاهان و گیتی پسند در حالی به مصاف هم رفتند که گیتیزن‌ها تنها به یک تساوی برای تثبیت جایگاه سومی خود احتیاج داشتند اما رقیب طلایی‌پوش این فرصت را از این تیم گرفت و با نتیجه 23 بر 22 به پیروزی رسید تا جدال برای کسب رده سوم به هفته پایانی کشیده شود جایی که گیتی‌پسند باید از صنعت مس قهرمان پذیرایی کند و سپاهان در خانه پیکان، امیدوار به کسب رده سوم باشد تا فصل را دست خالی به پایان نرساند.
در دیگر دربی اصفهان هر دو تیم سپاهان نوین و پرواز هوانیروز به تساوی 23 – 23 رضایت دادند تا امتیازات در اصفهان تقسیم شود.
نتایج کامل دیدارهای هفته بیست و یکم:
هفته بیست و یکم – دوشنبه – 24 اردیبهشت 1403:
فولاد مبارکه سپاهان 23 - گیتی پسند اصفهان 22
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 32 - پیکان خراسان 30
نفت و گاز گچساران 28 - آلومینیوم اراک 27
فولاد سپاهان نوین 23 - پرواز هوانیروز اصفهان 23
زغال سنگ طبس - پلیمر خلیج فارس خرم آباد/ برگزار نشد
صنعت مس کرمان - فرازبام خاییز دهدشت/ به تعویق افتاد

در پایان مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر صنعت مس کرمان با کسب 42 امتیاز و یک بازی کمتر در صدر قرار دارد و قهرمانی را سه هفته زودتر به نام خود زده است، نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون 37 امتیازی شد و نایب قهرمانی را از آن خود کرد و گیتی‌پسند با شکست امروز مقابل همشهری خود همچنان با یک امتیاز بیشتر از سپاهان و 33 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.
فولاد مبارکه سپاهان با 32، زغال‌سنگ طبس با 25، نفت و گاز گچساران و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با ۲۳، پیکان خراسان با ۱۶، سپاهان نوین با ۱2، آلومینیوم اراک با ۱۰، پرواز هوانیروز با 8 و فرازبام ‌خائیز دهدشت با ۶ امتیاز (یک بازی کمتر) در رده‌های بعدی جای گرفته‌اند.
لازم به توضیح است که هفته بیست و دوم و پایانی لیگ برتر هندبال 31 اردیبهشت برگزار می شود.
 سپاهان فاتح دربی اصفهان/پرواز و سپاهان نوین مساوی شدند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان