» » زهرا علوی: بازیکن اصلی ذوب‌آهن مصدوم بودند

زهرا علوی: بازیکن اصلی ذوب‌آهن مصدوم بودند

در تاریخ : 18.07.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1478
زهرا علوی: بازیکن اصلی ذوب‌آهن مصدوم بودندیکی از بازیکنان اصلی ما که خیلی برای این بازی روی او حساب کرده بودیم اواسط بازی مصدوم شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، زهرا علوی مربی هندبال بانوان ذوب‌آهن با بیان این مطلب گفت: یکی از بازیکنان اصلی ما که خیلی برای این بازی روی او حساب کرده بودیم اواسط بازی مصدوم شد علاوه بر اینکه گلر ما هم در نیمه دوم خوب کار نکرد و متاسفانه با شکست در این دیدار امتیازات را از دست دادیم.
زهرا علوی ادامه داد: بازی روز گذشته را خیلی خوب آغاز کردیم و به خوبی پیش رفتیم اما از نیمه دوم شرایط تغییر کرد.
وی افزود: یکی از بازیکنان اصلی ما که خیلی برای این بازی روی او حساب کرده بودیم اواسط بازی مصدوم شد علاوه بر اینکه گلر ما هم در نیمه دوم خوب کار نکرد و متاسفانه با شکست در این دیدار امتیازات را از دست دادیم.
مربی هندبال بانوان ذوب‌آهن درباره اعتراضش به عملکرد داور در چند صحنه بازی گفت: در مهمترین صحنه مورد اعتراض ما توپی بود که خارج از دروازه گلر ما گرفت و اصلا تور را لمس نکرد داور گل اعلام کرد و حتی وقتی اعتراض کردیم به ما اخطار داد.
وی درباره دیدار هفته آینده تیمش در برابر لارستان بیان کرد: ما در بازی بعدی در دور برگشت لیگ میهمان شهید چمران هستیم، در دیدار رفت این تیم را با اختلاف شکست دادیم اما لارستان این هفته بازی خوبی مقابل قم انجام داده است؛ نمی‌دانم تغییر سیستم داشته‌اند یا نه اما قول می‌دهم آن دیدار را با پیروزی به پایان ببریم.
زهرا علوی: بازیکن اصلی ذوب‌آهن مصدوم بودند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان