» » رویارویی دور برگشت ذوب‌آهن و شهید چمران در لارستان

رویارویی دور برگشت ذوب‌آهن و شهید چمران در لارستان

در تاریخ : 22.07.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1832
رویارویی دور برگشت ذوب‌آهن و شهید چمران در لارستان تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان در هفته چهارم لیگ برتر هندبال بانوان در تلاش برای غلبه بر شهید چمران لارستان و تثبیت جایگاه دومی خود در جدول گروه B مسابقات است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، هفته چهارم لیگ برتر هندبال بانوان روزهای پنجشنبه و جمعه 23 و 24 مهرماه با برگزاری 4 دیدار در دو گروه پیگیری می‌شود.
در یکی از دیدارهای گروه B تیم هندبال ذوب‌آهن اصفهان در این هفته و نخستین بازی دور برگشت خود باید روز پنجشنبه 23 مهرماه در لارستان به مصاف تیم شهید چمران این شهر برود.
ذوبی‌ها که در نخستین دیدار این فصل خود در اصفهان با تیم شهید چمران روبرو شده و حریف را با اختلاف 10 امتیاز شکست داده بودند، در این بازی هم سعی دارند با تکرار نتیجه دور رفت جایگاه خود را در جدول حفظ کنند.
ذوبی‌ها که هفته گذشته در اصفهان میزبان شهرداری سنندج صدرنشین بودند می‌توانستند با پیروزی در آن دیدار صدر جدول را از حریف بگیرند اما در دقایق پایانی با اختلاف یک امتیاز مغلوب حریف شدند و با شکست راهی دور برگشت مرحله گروهی شدند.
ذوب‌آهن اکنون تیم پویان قم را درست پشت سر خود می‌بیند و برای تثبیت جایگاه دومی خود باید در دیدار این هفته پیروز شود همانطور که زهرا علوی مربی این تیم هم قول داده که با وجود ارتقای سطح کیفی شهید چمران در هفته‌های گذشته، ذوب‌آهن به طور قطع پیروز این دیدار خواهد بود.
برنامه دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر هندبال بانوان
پنجشنبه 23 مهرماه
شهید چمران لارستان - ذوب‌آهن
شهرداری سنندج - هدف پویان جوان
جمعه 24 مهرماه
تاسیسات دریایی - ثامن‌الحجج سبزوار
نفت و گاز گچساران - مس کرمان
جدول رده‌بندی گروه B تا پایان هفته سوم
1.شهرداری سنندج 6 امتیاز
2. ذوب‌آهن 3 امتیاز
3. پویان جوان قم 3 امتیاز
رویارویی دور برگشت ذوب‌آهن و شهید چمران در لارستان
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان