» » سمینار هندبال استان اصفهان با حضور معصومه مشت زن

سمینار هندبال استان اصفهان با حضور معصومه مشت زن

در تاریخ : 07.08.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 3197
سمینار هندبال استان اصفهان با حضور معصومه مشت زنسمینار هم اندیشی هندبال بانوان استان اصفهان با حضور معصومه مشت زن برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، ساعتی پیش سمینار هم اندیشی هندبال بانوان استان اصفهان با حضور معصومه مشت زن نایب رئیس فدراسیون هندبال و نسرین شاکری فرد مسئول امور هماهنگی بانوان اداره کل ورزش و جوانان در تالار افتخارات اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار گردید. در این جلسه اعظم قینانی، علیرضا سلیمانی و منصور برقی نایب رئیس، مسئول کمیته داوران و مسئول کمیته مسابقات هندبال استان، حسین نقشینه دبیر هیات هندبال شهرستان اصفهان، انیس مرتضوی از پیشکسوتان این رشته، نواب رئیسان هیات های هندبال شهرستان ها و مسئول بانوان باشگاه ها نیز حضور داشتند.
در ابتدا اعظم قیقانی ضمن خیرمقدم به همه گفت: سال 93 هندبال استان اصفهان با اختلاف 200 امتیاز نسبت به استان دوم در جایگاه نخست ایستاد که این برتری مرهون زحمات مربیان، داوران و بازیکنان اصفهانی می باشد که جای تشکر از همه دارد.
وی ادامه داد: در لیگ برتر بانوان تیم هندبال ذوب آهن پرافتخارترین تیم را داریم که به این تیم می بالیم که در کنار این تیم، سال گذشته برترین ها از آن استان ما بود که جای خوشحالی دارد.
نایب رئیس هندبال استان در پایان گفت: صمیمانه از همه کسانیکه در پیشرفت و توسعه هندبال یار و یاور ما می باشند تشکر می کنم.
پس از اعظم قینانی معصومه مشت زن نایب رئیس فدراسیون هندبال ضمن تشکر از اداره کل ورزش و جوانان و هیات هندبال استان اصفهان تاکید کرد: برای پیشرفت هندبال بانوان با تعامل و همدلی در راستای اهداف فدراسیون گام برداشت که در این بین برنامه ریزی مدون می تواند برای رسیدن به اهداف که همان توسعه هندبال بانوان است، کارساز باشد.
وی ادامه داد: باید اخلاق ورزشی را سرلوحه کار خود قرار دهیم، استان اصفهان مهد هندبال ایران می باشد که تعداد بی شماری از ملی پوشان که سرمایه های هندبال محسوب می شوند از این استان می باشند.
معصومه مشت زن تعامل با دستگاه های دولتی را نیز برای توسعه هندبال در بخش بانوان موثر دانست و افزود: باید بحث استعدادیابی را آغاز کنیم و بشتر روی تیم های پایه کار شود تا پشتوانه خوبی برای هندبال کشور داشته باشیم.
وی در پایان گفت: امیدوارم در آینده شاهد رشد و شکوفایی هندبال بانوان ایران باشیم.
نسرین شاکری فرد مسئول امور هماهنگی بانوان اداره کل ورزش و جوانان ضمن خیر مقدم به معصومه مشت زن و دیگر مدعوین گفت: خیلی خوشحالم چراکه هندبال بانوان استان اصفهان در کشور حرف نخست را می زنند و به نوعی اصفهان قطب هندبال ایران محسوب می شود.
وی ادامه داد: از نایب رئیس فدراسیون هندبال می خواهم که در چیدمان کمیته های بانوان در فدراسیون نگاه ویژه ایی به مدیران، مربیان و داوران اصفهانی داشته باشد چراکه اصفهان در هندبال بانوان جایگاه ویژه ایی دارد.
مسئول امور هماهنگی بانوان اداره کل ورزش و جوانان در پایان گفت: هیات هندبال استان اصفهان عدالت را در بخش آقایان و بانوان به طور کامل رعایت نموده است که اعزام ها، میزبانی ها و .. نشان از این عدالت است.
حسین نقشینه نیز در این سمینار اظهار داشت: هیات هندبال استان اصفهان با برنامه ریزی دقیق به عنوان هیات برتر کشور انتخاب شده است، اکثر مربیان هندبال استان از دبیران ورزش و پیشکسوتان این رشته محسوب می شوند که دو یا سه نفر از آنها در هر رده سرمربیگری و مربیگری تیم های ملی بر عهده دارند.
وی ادامه داد: هندبال بانوان استان اگر می خواهد مسیر شکوفایی خود را طی کند باید با هم تعامل، مساعدت و همکاری داشته باشند و از حواشی دور باشند.
حسین نقشینه در پایان گفت: با تاسیس مدرسه هندبال در سالن مجموعه ورزشی نصر 300 نفر را آموزش دادیم که از این تعداد می توان بیش از 30 بازیکن را برای تیم های استان انتخاب نمود.
در پایان نواب رئیسان هیات های هندبال شهرستان ها و مسئول بانوان باشگاه ها نیز در پایان سوالاتی را از نایب رئیس فدراسیون پرسیدند و مشکلات پیشرو را مورد بررسی قرار دادند.
سمینار هندبال استان اصفهان با حضور معصومه مشت زن
سمینار هندبال استان اصفهان با حضور معصومه مشت زن
سمینار هندبال استان اصفهان با حضور معصومه مشت زن
سمینار هندبال استان اصفهان با حضور معصومه مشت زن
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان