» » فاطمه محمدخانی: هیات هندبال اهمیت زیادی به جوانان می دهد

فاطمه محمدخانی: هیات هندبال اهمیت زیادی به جوانان می دهد

در تاریخ : 09.08.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 3261
فاطمه محمدخانی: هیات هندبال اهمیت زیادی به جوانان می دهددر اکثر رشته های ورزشی فعالیت داشته و مقام های خوبی کسب کرده است و در پایان به هندبال روی آورده است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، زمانی که ورزش را شروع کرده در رشته های بسکتبال، آمادگی جسمانی، ژیمناستیک و دوومیدانی در کشور صاحب مقام بوده که در پایان هندبالیست شده و اکنون یکی مربیان بانو در رشته هندبال می باشد. صحبت از فاطمه محمدخانی مربی تیم هندبال نوجوانان فولاد مبارکه می باشد که با وی مصاحبه ایی انجام دادیم که توجه شما را به این گفتگو جلب می کنیم:
1- خانم محمدخانی چه عاملی باعث شد که پس از ورزش های بسکتبال، آمادگی جسمانی، ژیمناستیک و دوومیدانی هندبالیست شوید؟
سال 1374 پروانه کوهیان مربی ورزش من بود که مرا از بسکتبال به هندبال آورد.
2- چه افتخاراتی را در هندبال کسب نمودید؟
بنده نزدیک به 15 سال بازیکن ذوب آهن بودم و در سال 78 علاوه بر حضور در مسابقات دانش آموزی قهرمانی کشور به عنوان جوانترین مربی معرفی شدم که در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه مقام های اول و دوم را کسب نمودیم و نزدیک به 120 مدال رنگارنگ در رشته هندبال به دست آوردم.
3- چه مدتی شما مربی تیم نوجوانان فولادمبارکه سپاهان هستید؟
سال 91 بنده به عنوان مربی تیم نوجوانان فولادمبارکه سپاهان معرفی شدم و در مسابقات قهرمانی کشور به جایگاه نخست تکیه زدیم، در سال 93 مربی تیم ملی نوجوانان و کمک مربی تیم ملی جوانان ایران بودم که در این مدت 7 بازیکن خوب اصفهانی را به تیم های ملی تزریق نمودم و اکنون در کنار سرمربیگری فولادمبارکه به عنوان استعدادیاب برای تیم های آموزش و پرورش با فدراسیون هندبال همکاری می کنم.
4- صحبت پایانی؟
باید از باشگاه فولادمبارکه تشکر کرد که از ما به خوبی حمایت کرده است، همچنین باید تشکر ویژه ایی از مسئولین هیات هندبال استان اصفهان داشت، چراکه به رده های پایه، مربیان و داوران جوان اهمیت می دهند و این توجه باعث می شود بازیکنان، مربیان و داوران جوان به مدارج بالاتری برسند.
فاطمه محمدخانی: هیات هندبال اهمیت زیادی به جوانان می دهد
فاطمه محمدخانی: هیات هندبال اهمیت زیادی به جوانان می دهد
فاطمه محمدخانی: هیات هندبال اهمیت زیادی به جوانان می دهد
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان