» » مجید رحیم زاده: فدراسیون جهانی فکری به حال قطر کند

مجید رحیم زاده: فدراسیون جهانی فکری به حال قطر کند

در تاریخ : 14.09.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 2518
مجید رحیم زاده: فدراسیون جهانی فکری به حال قطر کندخوشبختانه در این وقفه یکی، دو ماهه‌ای که در لیگ ایجاد شده بود ما توانستیم بین بازیکنانمان هماهنگی بیشتری ایجاد کنیم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان در خصوص پیروزی تیمش مقابل مس کرمان اظهار داشت: مس کرمان تیم خیلی خوبی بوده و توانسته بود تمام تیم ها را در دور رفت ببرد و در صدر جدول گروه یک بود، ما می‌دانستیم که بازی مشکلی را مقابل تیم کرمان داریم با توجه به اینکه این تیم از بازیکنان و مهره های خیلی خوبی برخوردار است و همچنین این مسابقه در کرمان برگزار می شد که طرفداران زیادی را در شهر خود داشت، اما بازیکنان ما توانستند بازی خوبی ارائه دهند و آن طور که از آن ها انتظار می رفت بازی کنند.
وی ادامه داد: خوشبختانه در این وقفه یکی، دو ماهه ای که در لیگ ایجاد شده بود ما توانستیم بیشتر بین بازیکنان مان هماهنگی ایجاد کنیم، در حالیکه دو، سه روز مانده به شروع دور رفت لیگ تیم بسته شد و تمرینات خاصی نداشتیم، اما در این بازی به دلیل تمرینات بیشتر و هماهنگ شدن بازیکنان با یکدیگر از ابتدای مسابقه جلو بودیم و توانستیم بازی را ببریم.
رحیمی‌زاده در خصوص وقفه ای که در مسابقات لیگ افتاده بود بیان داشت: در این مدت چهار نفر از بازیکنان ما در اردوی تیم ملی بودند که یک نفر از آن ها برای مسابقات انتخابی المپیک انتخاب شد و سه نفر از آن ها هم برگشتند که ما توانستیم تمرینات خوبی با آنها داشته باشیم. خیلی خوب تمرین کردیم و بچه ها خودشان را پیدا کردند و این دیگر همت مدیر باشگاه و اسپانسر را می طلبد که بچه ها را حمایت کنند تا بازی که لایقشان هست را به نمایش بگذارند.
وی افزود: بازی بعدی ما با تیم خلیج فارس بهبهان است که تیم جوانی است ولی هندبال را خیلی خوب بازی می کنند و در دور رفت با توجه به اینکه بهبهان میزبان بود توانستیم این تیم را با 8 اختلاف ببریم انشالله بتوانیم در دور برگشت هم بازی خوبی را مقابل این تیم داشته باشیم و شروع و استارتی باشد برای بازی مهم تری که با تیم نفت و گاز گچساران پیش رو داریم. چون این تیم واقعاً تیم خوبی است و دو سالی است که بسیار عالی بازی می کنند و مهره خاص خارجی ندارند و تمام بازیکنان از خودشان است.
سرمربی تیم هندبال سپاهان در مورد عملکرد تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیک بیان داشت: از همان ابتدا هم حدس زده بودم که تیم ما به فینال راه پیدا خواهد کرد چون حریفی در آسیا ندارد که مقابل تیممان بایستد، تیم قطر هم که دو بار توانسته تیم ما را شکست دهد به خاطر این است که بیشتر بازیکنانشان تبعه هستند و تنها یک بازیکن قطری دارد. فدراسیون جهانی باید فکری به حال این تیم ها کند یا حداقل به تعداد محدودی بازیکن خارجی بگیرند و این موضوع به ضرر قاره آسیا است. و می توانیم این ادعا را داشته باشیم که تیم ایران قهرمان مسابقات انتخابی المپیک شد.
مجید رحیم زاده: فدراسیون جهانی فکری به حال قطر کند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان