» » نشست صمیمانه مسئولین هیات هندبال و تربیت بدنی آموزش وپرورش

نشست صمیمانه مسئولین هیات هندبال و تربیت بدنی آموزش وپرورش

در تاریخ : 16.10.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1454
نشست صمیمانه مسئولین هیات هندبال و تربیت بدنی آموزش وپرورشنشست صمیمانه مسئولین هیات هندبال استان اصفهان و تربیت بدنی آموزش وپرورش استان در مجموعه فرهنگی ورزشی امام علی اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، به دنبال رشد و توسعه رشته هندبال درسطح استان اصفهان تعاملات بسیارخوبی فی مابین هیات هندبال استان اصفهان وتربیت بدنی آموزش و پرورش بوجود آمده است.
درهمین راستا امروز چهارشنبه16دی ماه در خلال جلسه کارشناسان مسئول مناطق تربیت بدنی اموزش وپرورش که در مجموعه فرهنگی ورزشی امام علی اصفهان برگزارگردید، از سید حسن افتخاری سرپرست هیات هندبال استان اصفهان نیز دعوت به عمل آمد که با حضور درجلسه نسبت به تشریح برنامه های مشترک اقدام نماید.
ابتدا افتخاری ضمن اظهار خوشنودی از دیداربا کارشناسان مربوطه از رئیسی معاون تربیت بدنی و سلامت اموزش وپرورش استان اصفهان، همچنین از امیرپور رئیس تربیت بدنی مربوطه و همکارانشان به خاطر همکاری با هیات استان و دعوت به این جلسه تشکر و تقدیرنمود.
وی ابراز خرسندی از اجرایی شدن تفاهم نامه مشترک معاون تربیت بدنی وزارت آموزش وپرورش با مهدوی رئیس فدراسیون هندبال عنوان داشت: راهکارهای خوبی دراین تفاهم نامه برای رشد و توسعه هندبال در آموزشگاهها پیش بینی گردیده وازجمله برگزاری کلاسهای اموزشی مربیگری وداوری اقایان و بانوان که به صورت منطقه ایی و با تقاضای آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.
افتخاری گفت: همانگونه که اطلاع دارید هیات هندبال اصفهان طی نامه ایی به تربیت بدنی اموزش وپرورش اعلام داشته مربیان تیمهای اول و دوم مسابقات دبستانها و متوسطه اول پسران و دختران مناطق می توانند از شرکت در یکدوره کلاس رایگان درجه3 و یا 2 استفاده نمایند و اکنون چنانچه منطقه های تعیین شده مایل باشند نسبت به ثبت نام متقاضیان اقدام و هیات استان مدرس دوره را در اختیار خواهد گذاشت، همچنین در برگزاری مسابقات دبیرستان ها نیز اقدام خواهند نمود ولی در چهاچوب مقررات و ضوابط آموزش وپرورش.
درادامه نیز افتخاری بیان داشت: ایجاد پایگاه های استعدادیابی و کانون های مشترک مدارس هندبال در کلیه مناطق تشکیل خواهد گردید و هیات های هندبال شهرستانها مکلف به همکاری دراعزام تیم های اموزشگاهی می باشند.
وی در مورد تشکیل هیات های هندبال شهرستان هایی که فاقد رئیس ، دبیر و نایب رئیس بانوان می باشند عنوان نمود: رویکرد هیات هندبال اصفهان استفاده از نیروهای علاقه مند و متخصص از بدنه آموزش و پرورش بوده تقاضای همکاری درمعرفی این افراد داریم و مهمترین انتظار ما از کارشناسان تعیین روسای انجمن های پسران و دختران مناطق می باشد.
سرپرست هیات هندبال استان اصفهان در پایان تاکید کرد: کلوپ های ورزشی روباز را برای استفاده دانش آموزان در فصل بهار و تابستان دایر شود و با همکاری هیات ها افرادی را برای آموزش در این ورزشگاه ها بگمارند و خواستار تشکیل جلسات مناطق با حضور مدیر منطقه، روسای هیاتها و دیگرعوامل موثر در رشد و توسعه وهمکاری دربرنامه ریزی هندبال مناطق اقدام نمایند.
سید حسن افتخاری درپایان جلسه به پرسشهای کارشناسان پاسخ داد.
نشست صمیمانه مسئولین هیات هندبال و تربیت بدنی آموزش وپرورش
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan