» » حاشیه‌نگاری فارس از مجمع انتخاباتی هیات هندبال اصفهان

حاشیه‌نگاری فارس از مجمع انتخاباتی هیات هندبال اصفهان

در تاریخ : 01.12.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1614
حاشیه‌نگاری فارس از مجمع انتخاباتی هیات هندبال اصفهانهیات هندبال استان اصفهان با وجودی که تنها یک کاندیدا داشت، با حاشیه‌های متعددی همراه بود و صحنه‌های جالبی رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی هیات هندبال استان اصفهان قرار بود از ساعت 11 برگزار شود اما مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با تأخیر در این مراسم حضور یافته و دلیل آن را ترافیک شدید عنوان کرد.
رئیس فدراسیون هندبال در بخشی از صحبت‌هایش عنوان کرد که روز گذشته ذکر خیر سلطان حسینی با وزیر ورزش و جوانان بوده و گودرزی از وی به‌ عنوان یکی از مدیران خوب ورزش یاد کرده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در بخشی از صحبت‌هایش پروانه کوهیان را مربی خود نامید و رئیس فدراسیون نیز مدعی شد وی مربی مادربزرگش بوده است که این صحبت‌ها با خنده کوهیان مواجه شد.
از 15 رأی مأخوذه انتخابات هیات هندبال اصفهان، یک رأی سفید نیز وجود داشت که کیوان صادقی سرمربی سابق هندبال ذوب‌آهن مدعی شد فردی که رأی سفید انداخته، خودکار نداشته است تا اسم کاندیدای موردنظر را بنویسد.
زمانی که رأی‌گیری در حال انجام بود، رئیس فدراسیون خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان گفت که رأی سفید بدهد زیرا اگر افتخاری رئیس هیات هندبال شود، پاشنه در اتاق مدیرکل را از بین خواهد برد.
پس‌ از آن، مصطفی غلامی از پیشکسوتان هندبال اصفهان نیز گفت که همسر افتخاری گفته وی را به‌ عنوان رئیس انتخاب نکنید زیرا شب‌ها که به خانه می‌رود، تا دیر وقت مشغول انجام تلفن‌های کاری است.
سلطان حسینی در بخشی از صحبت‌هایش مدعی شد زمانی که می‌آبادی به وی گفته برای دبیری فدراسیون انتخاب‌ شده است، به‌ جای اینکه بگوید چرا، گفته کی می‌روید که این جمله با خنده حضار مواجه شد.
رئیس جدید هیات هندبال استان اصفهان تابلویی از صنایع‌دستی را برای فرامرز می‌آبادی رئیس سابق هیئت تهیه‌ کرده بود که رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان به‌ طور مشترک به می‌آبادی اهدا کردند.
حاشیه‌نگاری فارس از مجمع انتخاباتی هیات هندبال اصفهان
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان