» » دعوت از داوران هندبال اصفهانی برای دوره داوری IHF

دعوت از داوران هندبال اصفهانی برای دوره داوری IHF

در تاریخ : 18.12.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1328
دعوت از داوران هندبال اصفهانی برای دوره داوری IHFاحمد و امیر قیصریان از نجف آباد استان اصفهان برای شرکت در دوره جهانی داوری در ایالت شاندونگ چین دعوت شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، فدراسیون بین المللی هندبال اسامی 11 کوبل جوان آسیا برای شرکت در دوره جهانی داوری (Global Referees Training Programme) که از 4 تا 15 اردیبهشت 1395 در شهر ویفانگ در ایالت شاندونگ چین برگزار می شود را منتشر کرد.
فدراسیون هندبال irhf.ir - در میان دعوت شدگان این دوره احمد و امیر قیصریان از نجف آباد اصفهان و مهدی توکلی عطا آبادی و سعید ولدخانیان از تهران که دارای درجه قاره ای هستند، حضور دارند.
بر اساس اعلام فدراسیون بین المللی هندبال تنها یک کوبا داوری از کشورهای بحرین، چین، کره جنوبی، عمان، قطر، تایلند، عربستان و اردن در این دوره مهم ارتقا به درجه بین المللی حاضر هستند در حالی که داوران ایرانی به دلیل شایستگی خود توانسته برای اولین بار 2 سهمیه با ارزش را به خود اختصاص دهند.در صورت موفقیت داوران کشورمان در این دوره، راه پیشرفت آنها به سمت دریافت مدرک با ارزش بین المللی در دوره های بعد باز می شود.
دعوت از داوران هندبال اصفهانی برای دوره داوری IHF
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان