» » اعظم قینانی: حفظ قهرمانی دشوارتر از کسب آن است

اعظم قینانی: حفظ قهرمانی دشوارتر از کسب آن است

در تاریخ : 24.12.94
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1143
اعظم قینانی: حفظ قهرمانی دشوارتر از کسب آن استبا حمایت هیات هندبال، زمینه حضور ورزشکاران اصفهانی در مسابقات و لیگ‌های مختلف فراهم شده است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، کنفرانس مطبوعاتی سید حسن افتخاری، اعظم قینانی، منصور برقی و علیرضا سلیمانی رئیس، نایب رئیس، مسئول کمیته مسابقات و کمیته داوران هیات هندبال استان اصفهان برگزار شد.
اعظم قینانی در این نشست در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سایر استان‌های کشور نیز در بخش هندبال بانوان، فعالیت ویژه‌ای را آغاز کرده‌اند و از این‌ رو حفظ قهرمانی دشوارتر از کسب آن است.
وی ادامه داد: فعالیت هندبال بانوان در سطح استان هم‌پایه با آقایان است و در تمام رده‌های سنی فعالیت وجود دارد.
وی افزود: در لیگ دسته دو، دسته یک، لیگ برتر، مسابقات نوجوانان و هندبال ساحلی، بانوان هندبالیست اصفهانی حضور داشتند و عناوین برتر را کسب کردند.
نایب‌رئیس هیات هندبال استان اصفهان تصریح کرد: امسال تیم هندبال ذوب‌آهن تنها نماینده استان در لیگ برتر بود، اما با قهرمانی تیم سپاهان در لیگ دسته اول، این تیم نیز فصل آینده در لیگ برتر شرکت خواهد کرد.
وی با بیان اینکه در هیات هندبال استان اصفهان، نگاه ویژ‌ه‌ای به بخش هندبال بانوان وجود دارد، یادآور شد: با حمایت هیات، زمینه حضور ورزشکاران اصفهانی در مسابقات و لیگ‌های مختلف فراهم شده است.
قینانی با اشاره به وضعیت هندبال ساحلی بانوان در اصفهان تصریح کرد: در بخش بانوان علاقه‌مندی زیادی وجود دارد و لباس بانوان نیز مورد تایید وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است و در صورتی که مجوزهای لازم صادر شود، بانوان اصفهانی می‌توانند به همراه تیم ملی، در رویدادهای بین‌المللی شرکت کنند.
اعظم قینانی: حفظ قهرمانی دشوارتر از کسب آن است
اعظم قینانی: حفظ قهرمانی دشوارتر از کسب آن است
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan