» » مجید رحیمی‌زاده: نمی‌توانیم به باخت یا مساوی فکر کنیم

مجید رحیمی‌زاده: نمی‌توانیم به باخت یا مساوی فکر کنیم

در تاریخ : 30.01.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1738
مجید رحیمی‌زاده: نمی‌توانیم به باخت یا مساوی فکر کنیمبرای صعود به مرحله نهایی لیگ برتر باید سه بازی باقیمانده را ببریم و حتی نمی‌توانیم به مساوی هم فکر کنیم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان با بیان این مطلب پیرامون آمادگی تیمش برای شروع دوباره لیگ و بازی امروز مقابل شهرداری کاشان، اظهار داشت: تمرینات تیم 2 روز قبل از عید نوروز تعطیل شد و از یازدهم فروردین ماه مجدداً تمرینات را شروع کردیم.
وی گفت: چند نفر از بازیکنانم آسیب‌ دیده بودند و سه نفر دیگر هم در اردوی تیم ملی بودند. تمرینات تیم با تقریباً 15 نفر از بازیکنان شروع شد و 2 هفته‌ای است که منظم تمرین می‌کنند و مشکلی از این لحاظ ندارند.
رحیمی‌زاده افزود: تنها مشکلی که در حال حاضر وجود دارد، آسیب‌دیدگی بازیکنانم است که به بازی مقابل شهرداری کاشان نمی‌رسند. 2 نفر از بازیکنان اصلی تیم نیز محروم هستند و اجازه بازی در این مسابقه را ندارند.
سرمربی تیم هندبال سپاهان در مورد دیدار مقابل شهرداری کاشان بیان کرد: این مسابقه حکم دربی دارد. بازیکنان حریف همگی آشنا هستند و با بازیکنانم دوست‌اند و اکثراً اصفهانی هستند. بازی سختی را پیش رو داریم.
رحیمی‌زاده ادامه داد: شهرداری کاشان تیم جوان و خوبی است. آنها انگیزه زیادی دارند و امیدوارم که مقابل آن‌ها بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.
سرمربی تیم هندبال سپاهان تصریح کرد: از آنجایی که چهار تیم بالای جدول به مرحله نهایی صعود می‌کنند ما اصلاً نمی‌توانیم به باخت یا مساوی فکر کنیم. باید برای صعود به رده‌های بالای جدول سه بازی باقیمانده با تیم‌های شهرداری کاشان، سنگ آهن بافق یزد و هپکو اراک را ببریم تا بتوانیم جزو چهار تیم صعودکننده باشیم.
وی در خصوص رأی کمیته انضباطی و محرومیت و جریمه چند بازیکن سپاهان گفت: در بازی با تیم منیزیم فردوس حواشی برای هر 2 تیم به‌ وجود آمد. به همین دلیل کمیته انضباطی برای آنالیز فیلم بازی جلسه‌ای برگزار کرد. البته این فیلم را تیم منیزیم فردوس به آن‌ها داده بود که تنها بخش‌هایی از فیلم وجود داشت. بهتر این بود که فیلم بازی کامل دیده می‌شد و از هر تیمی یک نفر به‌ عنوان نماینده آن تیم در جلسه شرکت می‌کرد تا بهترین و منصفانه‌ترین تصمیم گرفته شود.
رحیمی‌زاده در مورد وضعیت تیم ملی هندبال و ناکامی در کسب سهمیه المپیک افزود: مسلم بود که ما نمی‌توانستیم تیم‌هایی مثل اسپانیا، اسلوونی و سوئد را که سالیان سال در مسابقات جهانی و المپیک شرکت کرده‌اند را شکست دهیم. در کل رده و پایه، کلاس کار و بازی آن‌ها با تیم ملی ما تفاوت دارد. با تمام اینها، اینکه تیم ملی ما در این مسابقات که می‌توان گفت جزو یکی از مسابقات سطح بالای دنیا است شرکت کرد تجربه خوبی بود و به ‌قول ورزشی‌ها تنشان به تن تیم‌های خیلی سرسخت خورد.
مجید رحیمی‌زاده: نمی‌توانیم به باخت یا مساوی فکر کنیم
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان