» » مجید رحیمی‌زاده: دیدار با هپکو همیشه سخت است

مجید رحیمی‌زاده: دیدار با هپکو همیشه سخت است

در تاریخ : 06.02.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 929
مجید رحیمی‌زاده: دیدار با هپکو همیشه سخت استبازیکنان من از آمادگی بالایی برخوردار بودند در صورت حضور تیم سنگ آهن در بازی روز گذشته، انتظار برد داشتیم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سالن شهید سجادی اصفهان قرار بود عصر دیروز میزیان دیدار تیم‌های سپاهان و سنگ آهن بافق یزد از هفته هفتم مرحله دوم لیگ برتر هندبال باشد اما نماینده یزد در این مسابقه حاضر نشد.
گویا علت غیبت تیم سنگ آهن بافق یزد در این دیدار بالا بودن هزینه‌‌ سفر این تیم، بی‌انگیزگی بازیکنان و آسیب‌دیدگی چند بازیکن بوده است. بازیکنان این تیم که مطمئن هستند که دیگر شانسی برای صعود به جمع چهار تیم برتر را ندارند، انگیزه‌ای هم برای ادامه دادن مسابقات ندارند. نتیجه این مسابقه 10 بر صفر به سود سپاهان اعلام خواهد شد.
مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان در خصوص لغو شدن بازی روز گذشته تیمش با سنگ آهن بافق یزد، اظهار داشت: از صبح روز شنبه صحبت‌هایی در مورد نیامدن تیم حریف بود و این موضوع به صورت تلفنی از طرف فدراسیون به ما اعلام شده بود اما نامه‌ای مبنی بر عدم حضور تیم سنگ آهن بافق یزد به باشگاه ارسال نشده بود.
وی گفت: پس از پیگیری‌های سرپرست تیم از طریق باشگاه و مکاتبه با فدراسیون، ساعت 18 عصر روز شنبه یعنی یک روز قبل از برگزاری مسابقه، نامه‌ لغو شدن این دیدار از فدراسیون به هیات هندبال استان اصفهان ارسال شد.
مجید رحیمی‌زاده: دیدار با هپکو همیشه سخت است

رحیمی‌زاده ادامه داد: ما از آمادگی کاملی برخوردار بودیم و مشکلی برای دیدار با تیم سنگ آهن بافق یزد نداشتیم. بازیکنانم هر روز بهتر از قبل کار می‌کنند و در دور برگشت ما توانستیم 10 امتیاز بگیریم و از تمام تیم‌ها در امتیازگیری بالاتر بودیم.
سرمربی تیم هندبال سپاهان افزود: در صورت برگزاری این مسابقه بازیکنان تیمم با تمام قدرت بازی می‌کردند و انتظار برد هم داشتیم.
وی در پاسخ به این سوال که اگر تیم حریف در این مسابقه حاضر می‌شد فکر می‌کنید می‌توانستید با اختلاف بیشتری آن‌ها را شکست دهید یا خیر، بیان کرد: نمی‌توان گفت که می‌توانستیم با اختلاف بیشتری بازی را ببریم، چون هر بازی حواشی و سختی‌های خودش را دارد. سنگ آهن بافق تیم خوبی است و بازیکنان قدرتمندی هم دارد.
رحیمی‌زاده در مورد دیدار هفته هشتم تیمش مقابل هپکو اراک، گفت: بازی با هپکو همیشه سخت بوده است. این تیم بازیکنان جوانی دارد که سالیان سال است با هم کار می‌کنند. اکثر بازیکنان این تیم در اراک پرورش داده شده‌اند و بازیکنان بومی هستند.
وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنم بازی خیلی خوب و با کیفیتی را از هر 2 تیم شاهد باشیم. هپکو، حریف آسانی برای ما نیست. در عین حال بازیکنان من هم بسیار با انگیزه هستند.
سرمربی تیم هندبال سپاهان افزود: با توجه به شکست تیم صنعت مس کرمان مقابل منیزیم فردوس، تیم ما برای صعود به مرحله نیمه‌نهایی صد درصد نیاز به برد دارد.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan