» » سیدحسن افتخاری: ملی‌پوشان از مسابقات هندبال ساحلی اصفهان انتخاب می‌شوند

سیدحسن افتخاری: ملی‌پوشان از مسابقات هندبال ساحلی اصفهان انتخاب می‌شوند

در تاریخ : 11.02.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1322
سیدحسن افتخاری: ملی‌پوشان از مسابقات هندبال ساحلی اصفهان انتخاب می‌شونداستان‌های دیگر رویکرد خوبی در مورد مسابقات هندبال ساحلی داشتند و شاهد استقبال خوبی از مسابقات هفته نکوداشت اصفهان بودیم.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید حسن افتخاری رئیس هیات هندبال استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: چهارمین دوره مسابقات هندبال ساحلی هفته نکوداشت اصفهان در 2 بخش آقایان و بانوان و در 2 رده سنی نوجوانان و بزرگسالان از 8 تا 12 اردیبهشت ماه به میزبانی سازمان ورزش شهرداری اصفهان و با همکاری پروژه ساماندهی ناژوان و هیئت هندبال استان اصفهان در جریان است.
وی گفت: 34 تیم از استان‌های مختلف کشور در این مسابقات حضور دارند. در بخش آقایان، در گروه نوجوانان هشت تیم و در گروه بزرگسالان 10 تیم در مسابقات امسال شرکت کرده‌اند. در بخش بانوان هم، در گروه نوجوانان هشت تیم و در گروه بزرگسالان نیز همین تعداد تیم به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
افتخاری ادامه داد: این دوره از مسابقات حکم استعدادیابی و انتخابی تیم ملی نوجوانان پسر را نیز دارد تا تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا که مردادماه در کشور تایلند برگزار می‌شود، آماده شود. تیم ملی بزرگسالان نیز باید خود را برای شرکت در مسابقات ساحلی آسیا که دهه اول مهرماه در ویتنام برگزار می‌شود، آماده کند.
رییس هیات هندبال استان بیان داشت: موضوع مهم در مسابقات هندبال ساحلی این است که استان‌های دیگر رویکرد خوبی در مورد آن داشتند و از این مسابقات استقبال خوبی به عمل آوردند.
سیدحسن افتخاری: ملی‌پوشان از مسابقات هندبال ساحلی اصفهان انتخاب می‌شوند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان