» » اعظم قینانی: سطح مسابقات هندبال ساحلی اصفهان بسیار بالاست

اعظم قینانی: سطح مسابقات هندبال ساحلی اصفهان بسیار بالاست

در تاریخ : 11.02.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 856
اعظم قینانی: سطح مسابقات هندبال ساحلی اصفهان بسیار بالاستسطح مسابقات هندبال ساحلی در اصفهان، بالاتر از استان‌های دیگر است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، اعظم قینانی نایب رئیس هیات هندبال استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: مسابقات هندبال ساحلی بانوان 2 سال متوالی است که در اصفهان برگزار می‌شود، خوشبختانه مسابقات شروع خوبی داشته و از سطح کیفی خوبی برخوردار است و شاهد حضور تیم‌های زیادی از استان‌های مختلف هستیم.
وی گفت: بازی‌های امسال به‌ صورت دوره‌ای برگزار می‌شود. در روز اول مسابقات بانوان، تیم هیات شهرستان در یک بازی تن به تن بازی را به تیم شاهین‌شهر واگذار کرد. سپاهان هم تیم قدرتمندی است که البته امسال به 2 تیم نوجوانان و بزرگسالان تقسیم شده است. این تیم سال گذشته قهرمان کشور شد.
قینانی ادامه داد: تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات هندبال ساحلی امسال، از سطح کیفی خوبی برخوردارند چون بازیکنان آن‌ها تازه‌نفس و متولدین سال 83 به بالا هستند.
نایب‌ رئیس هیات هندبال استان افزود: امسال در بخش بانوان هشت تیم در رده سنی نوجوانان و هشت تیم در رده سنی بزرگسالان از استان‌های مختلف در مسابقات هندبال ساحلی شرکت کرده‌اند.
وی تصریح کرد: سطح مسابقات هندبال ساحلی در اصفهان، بالاتر از استان‌های دیگر است چون تنها استانی است که هر سال مسابقات هندبال ساحلی را در قالب هفته نکوداشت اصفهان برگزار می‌کند.
قینانی گفت: فدراسیون هندبال اردوی استعدادیابی انتخابی تیم ملی در بخش نونهالان، نوجوانان و جوانان را از اول اردیبهشت ماه در تهران برگزار کرده است که تعدادی از بازیکنان 14 سال به بعد استان اصفهان نیز برای حضور در این اردو به تهران اعزام شده‌اند.
وی اضافه کرد: هندبال اصفهان در بخش بانوان مشکل خاصی ندارد و از لحاظ فنی، هم در بخش مربیگری و هم در بخش داوری و ناظران برتر از استان‌های دیگر است. سال گذشته بازیکن، ناظر، داور و مربی برتر کشور از استان اصفهان انتخاب شد. همچنین خوشحالم که مربی تیم نوجوانان سپاهان به‌ عنوان کمک‌مربی به‌ همراه تیم ملی به قزاقستان اعزام شد.
اعظم قینانی: سطح مسابقات هندبال ساحلی اصفهان بسیار بالاست
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

اصفهان امروز

اصفهان

اخبار اصفهان

روزنامه اصفهان

روزنامه اصفهان امروز

زاینده رود

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan