» » شهداد مرتجی: دوست دارم در اصفهان فعالیت کنم

شهداد مرتجی: دوست دارم در اصفهان فعالیت کنم

در تاریخ : 09.03.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1768
شهداد مرتجی: دوست دارم در اصفهان فعالیت کنمسعی کردم به‌ عنوان نماینده هندبال اصفهان، یادگاری خوبی در شهر فردوس به‌ جا بگذارم تا همیشه از هندبال اصفهان به نیکی در این شهر یاد شود.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، شهداد مرتجی سرمربی اصفهانی تیم هندبال منیزیم فردوس با بیان این مطلب گفت: با توجه به طولانی شدن لیگ و سختی‌هایی که کشیدیم و پس از 10 ماه تلاش، خوشبختانه توانستیم در گام آخر تیم نفت و گاز گچساران را شکست دهیم و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کنیم. در خانه حریف بازی کردن مشکل بود. نفت و گاز گچساران تیم یک‌دستی است و بازیکنانش خیلی هماهنگ هستند. بازی کردن با آن‌ها در زمین خودشان فوق‌العاده سخت و مشکل بود.
وی گفت: از همان ابتدای لیگ با توجه به اینکه تیم خوبی را بستیم پیش‌بینی می‌کردیم که جزء مدعیان قهرمانی باشیم و در نهایت با تلاش بازیکنان و حمایت طرفداران، توانستیم بر سکوی قهرمانی بایستیم.
مرتجی ادامه داد: سیاست‌گذاری باشگاه منیزیم فردوس بر مبنای جوان‌گرایی بود و خودم هم به این موضوع اعتقاد داشتم. در ابتدا بودجه ورزشی منیزیم فردوس 30 درصد نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرد که برای بستن تیم به مشکل خوردیم اما با اتکا به بازیکنان جوان و آینده‌دار، سعی کردیم جدای از قهرمانی، به دنبال پرورش دادن بازیکن برویم که این اتفاق هم افتاد.
مرتجی افزود: هر تیم سهمیه پنج ملی‌پوش را داشت، اما در ابتدای لیگ فقط سه ملی‌پوش در اختیار گرفتیم که خوشبختانه در پایان مسابقات هفت نفر را به تیم ملی معرفی کردیم که ارزش این کار کمتر از قهرمانی نیست.
سرمربی تیم منیزیم فردوس تصریح کرد: در طول مسابقات لیگ بالا و پایین‌های زیادی داشتیم. از مصدومیت بازیکنان تا محرومیت آن‌ها، اما با کمک خدا و تلاش بازیکنان توانستیم به دیدار نهایی راه پیدا کنیم.
وی بیان کرد: چون تیم منیزیم فردوس به‌ عنوان تیم اول به مرحله نهایی صعود کرده بود حق 2 میزبانی را داشت و از این بابت خیالمان راحت بود و روی امتیاز این 2 میزبانی حساب باز کرده بودیم. حمایت تماشاگران فردوس خیلی به ما کمک کرد و انگیزه زیادی به ما داد و خوشحالم که توانستیم قهرمانی را به آن‌ها تقدیم کنیم.
مرتجی گفت: سعی کردیم تجربیات خوبی را که در اصفهان کسب کرده بودیم در شهر فردوس به‌ کار ببریم که خوشبختانه نتیجه خوبی هم داشت و خوشحالم که توانستیم به‌عنوان نمایندگان هندبال اصفهان، در تیم منیزیم فردوس فعالیت کنیم. سعی کردیم به‌عنوان نمایندگان هندبال اصفهان ردپا و یادگاری خوبی از خودمان در شهر فردوس به‌ جا بگذاریم تا همیشه از هندبال اصفهان به نیکی در این شهر یاد شود.
شهداد مرتجی: دوست دارم در اصفهان فعالیت کنم

سرمربی تیم منیزیم فردوس گفت: هدف ما فقط قهرمانی نبود بلکه در کنار آن پرورش بازیکن نیز برای ما مهم بود. همچنین راه‌اندازی آکادمی هندبال در شهر فردوس نیز جزء برنامه‌ها بود که خوشبختانه توانستیم در این راه هم موفق شویم و آکادمی هندبال را در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در این شهر راه‌اندازی کنیم که اگر فعالیت این آکادمی با جدیت پیگیری شود فکر می‌کنم در 4، 5 سال آینده شهر فردوس هم بتواند از لحاظ بازیکن، خودکفا شود و حداقل نیمی از تیم منیزیم فردوس را بازیکنان بومی شهر فردوس تشکیل دهند.
وی در خصوص برنامه‌اش برای فصل بعد، افزود: هر مربی و بازیکنی آرزویش این است که برای تیم‌ شهر خودش فعالیت کند. در اصفهان سالیان سال بر روی ما سرمایه‌گذاری و هزینه شده است. من در تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان به عناوین زیادی رسیده‌ام. اگر تیمی از اصفهان در فصل آینده لیگ برتر حضور داشته باشد، با کمال میل قبول می‌کنم در آن فعالیت کنم. از طرف باشگاه منیزیم فردوس برای سال آینده صحبت‌هایی با من شده است ولی منتظرم که ببینم وضعیت سایر تیم‌ها در روزهای آینده به چه صورت است و تصمیم نهایی را بگیرم.
مرتجی بیان کرد: در هر صورت اصفهان شهر من است و دوست دارم تجربیاتم را در شهر خودم به کار بگیرم. اگر بتوانم در اصفهان کار کنم که چه بهتر، اگر هم نشد سال آینده هم در خدمت تیم منیزیم هستم.
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان