» » درخشش هندبال ساحلی اصفهان در شهرستان ها

درخشش هندبال ساحلی اصفهان در شهرستان ها

در تاریخ : 16.03.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1166
درخشش هندبال ساحلی اصفهان در شهرستان هاهندبال ساحلی در شهرستان های ما بسیار خوب درخشیده است.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید حسن افتخاری رئیس هیات هندبال استان اصفهان با بیان این مطلب گفت: هندبال ساحلی در شهرستان های ما بسیار خوب درخشیده است، به عنوان نمونه نجف آباد سال گذشته هم قهرمان امیدها و هم قهرمان جوانان کشور شدند.
وی ادامه داد : پانزدهمین دوره مسابقات هندبال ساحلی در دو منطقه شمال و جنوب کشور برگزار شد که استان اصفهان سه تیم در منطقه بوشهر شرکت داد.
سیدحسن افتخاری افزود: پیام صنعت فولاد سپاهان، نجف آباد و امید پیام صنعت تیم های اصفهانی شرکت کننده در این مسابقات بودند.
وی در مورد روند برگزاری مسابقات تصریح کرد: مسابقات منطقه جنوب باشگاه های کشور با حضور ۱۲ تیم در بوشهر برگزار شد و با قهرمانی تیم پیام صنعت فولاد اصفهان به پایان رسید.
رئیس انجمن هندبال ساحلی کشور ادامه داد: در دیدار نهایی این مسابقات که در زمین ساحلی بوشهر بین دو تیم پیام صنعت فولاد اصفهان و هیات هندبال نجف آباد در دو گروه الف و ب برگزار شد هر دو تیم اول گروه شدند.
افتخاری اذعان داشت: در دیدار فینال نیز پیام صنعت با نتیجه دو بر صفر نماینده نجف آباد را شکست داد و قهرمان کشور شد.
وی با اشاره به نتیاج مسابقات خاطرنشان کرد: در این مسابقات تیم نجف آباد مقام دوم، و به ترتیب اتحاد جنوب، پوریای ولی، تیم یزد و امید پیام صنعت مقام های سوم تا ششم را کسب کردند.
رئیس هیات هندبال استان اصفهان افزود: چهار تیم برتر این رقابت ها جواز حضور در مرحله نهایی این مسابقات را بدست آوردند که انجمن هندبال ساحلی در نظر دارد روز عید فطر مرحله نهایی مسابقات را برگزار کند.
سیدحسن افتخاری با بیان اینکه در خلال این مسابقات مربیان معین انجمن هندبال ساحلی نفرات برتر را برای تیم ملی تعیین خواهند نمود، تصریح کرد: کما اینکه در دوره های قبل نیز از اصفهان نفراتی در تیم ملی حضور داشتند، امسال نیز این اتفاق خواهد افتاد و قطعا دعوت خواهند شد.
وی در مورد برنامه های پیش رو هندبال ساحلی اصفهان خاطرنشان کرد: در پنج رده آقابان و پنج رده بانوان مسابقاتی با همکاری شهرداری تخت عنوان المپیاد محلی اصفهان برگزار خواهد کرد.
رئیس هیات هندبال استان اصفهان ادامه داد: این مسابقات در دو رده سنی نوجوانان و مدارس هندبال همزمان با ماه مبارک رمضان در زمین مشتاق پسران و سالن خانه هندبال برای دختران آغاز خواهد شد.
افتخاری افزود: روز عید فطر و مرداد ماه نیز مسابقات جوانان و نونهالان در دو بخش دختران و پسران ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه تا پایان مردادماه به مدت دو ماه مسابقات پنج رده سنی دختران و پسران برگزار می گردد، اظهار داشت: بعد از این مسابقات تیم ها آمادگی لازم را برای شرکت در مسابقات کشوری به دست می آورند.
سیدحسن افتخاری در خصوص وضیعت هندبال ساحلی اصفهان ابراز داشت: هندبال ساحلی اصفهان روند رو به رشدی دارد، خصوصا که مورد حمایت پیام صنعت فولاد سپاهان قرار دارد که این شرکت حامی تیم های ملی هندبال ساحلی کشور نیز می باشد و این توفیقی برای اصفهان است که می تواند نفرات بیشتری را در تیم های ملی داشته باشد.
رئیس انجمن هندبال ساحلی کشور تصریح کرد: هندبال ساحلی در شهرستان های ما نیز بسیار خوب درخشیده است. به عنوان نمونه نجف آباد سال گذشته هم قهرمان امیدها و هم قهرمان جوانان کشور شدند.
وی افزود: شهرستان های دولت آباد، فلاورجان و خمینی شهر در هندبال ساحلی تعداد زیادی ملی پوش نوجوان دارند که در انتخایه تیم ملی نوجوانان نیز دعوت شده اند.
افتخاری از میزبانی اصفهان در اردوی استعدایابی تیم ملی نوجوانان کشور خبر داد و گفت: استعدادیابی در سه منطقه شمال، مرکز و جنوب کشور برگزار خواهد شد که استان اصفهان در دهه سوم خردادماه میزبان منطقه مرکز است.
درخشش هندبال ساحلی اصفهان در شهرستان ها
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان