» » اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان در اصفهان

اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان در اصفهان

در تاریخ : 22.03.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1822
اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان در اصفهاناردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان ایران از فردا در اصفهان آغاز می‌شود.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید حسن افتخاری رئیس انجمن هندبال ساحلی فدراسیون هندبال گفت: اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان از روز یکشنبه 23 خردادماه به میزبانی 2 مرکز اصفهان و ساری برگزار می‌شود.
سید حسن افتخاری اظهار داشت: مسابقات هندبال ساحلی بزرگسالان از 9 تا 13 خرداد‌ماه در 2 منطقه شمال و جنوب برگزار شد که 12 تیم در منطقه جنوب و 10 تیم در منطقه شمال در این مسابقات حضور داشتند.
وی گفت: از هر منطقه چهار تیم به مرحله نهایی صعود کردند و مرحله نهایی این مسابقات با حضور هشت تیم در عید سعید فطر برگزار می‌شود.
افتخاری ادامه داد: نمایندگان اصفهان در منطقه جنوب حضور داشتند و از چهار تیم منطقه جنوب که به مرحله بعدی راه ‌یافتند، تیم پیام صنعت فولاد سپاهان مقام اول را به‌زدست آورد. تیم هیئت هندبال نجف‌آباد مقام دوم را از آن خود کرد و تیم‌های اتحاد جنوب برازجان و پوریای ‌ولی برازجان نیز به‌زترتیب در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.
وی افزود: از آنجایی‌ که اولین دوره مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی نوجوانان آسیا که مسابقات مقدماتی المپیک 2018 نیز به‌ حساب می‌آید، نیمه دوم مردادماه در تایلند برگزار می‌شود، تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان نیز برای آمادگی حضور در این مسابقات، در مرحله نهایی مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور و با نام یک باشگاه، با هشت تیم صعودکننده رقابت می‌کند.
افتخاری بیان کرد: اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان از فردا یکشنبه 23 خردادماه به میزبانی 2 شهر اصفهان و ساری برگزار می‌شود و تا پنجشنبه 27 خردادماه ادامه دارد، تعدادی هندبالیست از تیم ملی نونهالان نیز به این اردو دعوت شده‌اند و تعدادی هم از مسابقات هندبال ساحلی نوجوانان کشور که سال گذشته برگزار شد استعدادیابی شدند که در هر مرکز حدود 30 هندبالیست به تمرین می‌پردازند.
رئیس هیات هندبال استان تصریح کرد: از بین 60 هندبالیست نوجوانی که در اردوها تمرین می‌کنند، 2 تیم 15 نفره انتخاب می‌شود و تا مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا نیز تعداد آن‌ها کمتر می‌شود.
افتخاری در خصوص برنامه‌های انجمن هندبال ساحلی فدراسیون گفت: برگزاری اردوهای تیم ملی بزرگسالان برای آمادگی حضور در رقابت‌های هندبال ساحلی آسیا از دیگر برنامه‌های انجمن هندبال ساحلی است. مسابقات هندبال ساحلی بزرگسالان آسیا دهه اول مهرماه در ویتنام برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: رایزنی‌هایی در حال انجام است که یک تورنمنت در خارج از کشور برای آن‌ها برگزار شود، همچنین تلاش می‌کنیم یک تورنمنت دیگر در شهریورماه با دعوت از تیم‌های خارجی در ایران برگزار شود.
اردوی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان در اصفهان
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان