» » افتخاری: نوجوانان می‌توانند در آینده هندبال ساحلی موثر باشند

افتخاری: نوجوانان می‌توانند در آینده هندبال ساحلی موثر باشند

در تاریخ : 01.04.95
توسط : admin
نظرات : 0
بازدیدها : 1226
افتخاری: نوجوانان می‌توانند در آینده هندبال ساحلی موثر باشندسرمربی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان، آمادگی بازیکنان را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا مثبت ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان اصفهان، سید حسن افتخاری رئیس هیات هندبال استان اصفهان و سرمربی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی، در مورد اردوی آماده‌سازی تیم هندبال ساحلی نوجوانان اظهار داشت: اکنون سومین اردوی نوجوانان در اصفهان در حال برگزاری است. بازیکنان با استعدادی در این تیم داریم و آن‌ها آمادگی لازم را دارند. با وجودی که اولین حضور ایران در رقابت‌های هندبال ساحلی آسیا است اما شرایط خوبی حکم‌فرماست.
وی در ادامه گفت: در این مرحله از اردو 30 بازیکن در تیم جای دارند. قرار است دو تیم 12 نفره تشکیل دهیم و در مسابقات قهرمانی کشور که در عید سعید فطر برگزار می‌شود، در قالب یک دیدار تدارکاتی با هم به رقابت بپردازند.
افتخاری از تورنمنتی در نیمه اول مردادماه خبر داد و تصریح کرد: در نظر داریم در دهه‌ اول مرداد این تیم را به یک تورنمنت در یک کشور اروپایی در رده‌ سنی نوجوانان بفرستیم، البته هنوز کشور آن مشخص نیست ولی درصددیم تا یک تورنمنت در رده‌ی سنی زیر 16 سال و اگر نشد لااقل زیر 18 سال برای آن‌ها فراهم کنیم.
سرمربی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان در پاسخ به این سوال که تورنمنت ترکیه برگزار می‌شود یاخیر؟ پاسخ داد: تورنمنت ترکیه در رده‌ی سنی بزرگسالان برگزار می شد و برای نوجوانان مناسب نبود.
افتخاری در پایان سخنانش با ابراز امیدواری گفت: من اطمینان دارم که این بازیکنان مستعد و کوشا می‌توانند در آینده هندبال ساحلی ایران موثر باشند.
تیم ملی هندبال نوجوانان 20 مردادماه سال جاری به رقابت‌های قهرمانی آسیا 2016 تایلند اعزام خواهند شد. این مسابقات جهت انتخابی جهانی 2017 و همچنین انتخابی المپیک نوجوانان 2018 آرژانتین خواهد بود.
افتخاری: نوجوانان می‌توانند در آینده هندبال ساحلی موثر باشند
دسته بندی : اخبار و گزارشات
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
گزارش تصویری

باشگاه سپاهان

سپاهان

بازیکنان سپاهان

تیم سپاهان

سایت سپاهان